środa, 19 czerwca 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 5438 wyświetleń

Nielegalna uprawa konopi w mieszkaniu

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalną uprawę konopi. W mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli 5 krzaków tej rośliny, które ukryte były w sypialni w specjalnie do tego przygotowanym namiocie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za uprawę narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Kryminalni zajmującymi się przestępstwami narkotykowymi zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Z ustaleń policjantów wynikało, że 26-latek posiada narkotyki. Kiedy weszli do mieszkania białostoczanina, w sypialni znaleźli rozłożony namiot. Podłączone były do niego lampy, rury i pracujące wentylatory, a obok stały nawozy do uprawy. W środku znajdowało się 5 materiałowych donic z roślinami konopi. W czasie przeszukania mundurowi znaleźli w kuchni łącznie blisko 50 gramów marihuany. Była ona ukryta między innymi w szklanym słoiku. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty uprawy roślin konopnych i posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KWP w Białymstoku

Komentarze (11)

Cóż za kolejne spektakularne osiągnięcie policji!
Groźny przestępca złapany!
Od razu czuje się bezpieczniej!
Teraz to już nie jest strach wyjść na ulice.

Obudzony widzę fan konopi

To tylko w Polsce można dostać trzy lata za nic

Do obudzony: masz rację. Takie info tylko do telewizji i puścić na żywo

O rzeczywiście jest czym się chwalić. Prawdziwi przestępcy są bezkarni i jakoś policja ich nie może namierzyć . Wstyd pisać o takich osiągnięciach.

Znając życie to ktoś życzliwy pod? a nie że sami odkryli ,ta formacja doszła już do takiego hmm stopnia (nie wiem jak to nazwać do końca ) że zgłaszasz im coś ,podajesz dane sprawcy a i tak mają problem z ogarnięciem tego . Więc nie dziwo że Panowie łasi na łatwe wyniki ,które ludzie sami im podrzucają

Bo co ich interesuje że zajumali Ci rower , wynieśli pół chaty ,grunt że potrafią za pierdoly być nadgorliwi a nie powinni

Coz za absurdalna informacja ! Nic nie napisano o jaki rodzaj konopi chodzi ! Byc moze uprawial lecznicza marihuane ? Moze nalezaloby najwpierw dokladnie sprawdzic , poniewaz konopie lecznicze daja pozytywne efekty lecznicze np.w przypadku chorob tarczycy, mukopolisacharydozie i chorobie Hashimoto, nerwicach, stwardnieniu rozisanym oraz w niektorych skorzeniach nowotworu. THC i CBD pobudzaja apetyt, zmniejszaja zmeczenie i usmierzaja skutecznie bol. Wpływaja na wydzielanie hormonow tarczycy przyczyniajac sie do redukcji poziom TSH.
To tylko niektore z wielu przykladow,ktore dotycza pozytywnego dzialania na zdrowie konopii z manilii !

A w Grajewie za 3kg mefedronu dostajesz dozór elektroniczny

Uprawa marihuany na własny użytek powinna być legalna.
Widzów weź nie pij węcej????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.