czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10789 wyświetleń

Niećkowo w WSAP-ie

W dniu 12 marca br. odbył się wyjazd młodzieży Zespołu Szkół w Niećkowie na Dni Otwarte do Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku.

Pierwszym punktem wizyty w Białymstoku było oprowadzenie Naszych Maturzystów po uczelni przez reprezentantów WSAP-u. Potem uczniowie mieli czas wolny na samodzielne zwiedzanie uczelni lub skorzystanie ze studenckiego baru Następnym punktem programu, zaplanowanym przez WSAP była promocja uczelni oraz miasta Białegostoku w formie multimedialnej. W promocji uczelni brała udział także Telewizja Białystok która przeprowadziła wywiad z uczniem naszej szkoły Łukaszem Karwowskim. Na koniec spotkania nastąpiło losowanie nagród dla maturzystów, którzy odwiedzili wyższą uczelnię. Nagrodami były odtwarzacze mp3, palmtopy i rowery.

To był ostatni punkt programu dni otwartych, po którym młodzież wróciła do Niećkowa.

" Podstawowym obowiązkiem szkoły jest dbanie o wszechstronny rozwój ucznia. Brzmi to może patetycznie, jednak staramy się ten obowiązek  wypełniać najlepiej jak potrafimy. Wyjazdy do uczelni wyższych pozwalają młodym ludziom na podjęcie świadomej decyzji w kwestii zaplanowania swojej dalszej drogi życiowej. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć im trafnego wyboru !" - dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Artur Kuczyński

Galeria zdjęć

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (8)

Wsap fajna szkoła tylko uczyc sie trzeba baaaaardzo duzoooo nie ma tak latwa jak na innych uczelniach idziesz na egzamin musisz miec wiedze inaczej klapa.Zapraszam na wsapek :)

Polecam wsap obecnie ucze sie tam i naprawde warto zdobywac wiedze na tej uczelni, uczyc sie trzeba co jest faktem ale przynajmiej zdobywa sie wiedze ktora przydaje sie w pracy i zyciu codziennym... Wsap Bądz Wielki........:)

mala mi-rzeczywiscie zachecajaca reklama wsap-u;)nie trzeba maturzystow tak od razu uswiadamiac-maja wieksze problemy, np tegoroczna mature, ale jesli chodzi o wyzsze uczelnie to polecam uwm:)

jestem studentem wsapu lepiej nie mozecie trafic pozdro dla nieckowa piekne czasy byly a tak przy okazji z kim byliscie (wychowawca)

haha co wy za glupoty gadacie uczuc sie trzeba. wystarczy tylko pomyslec i zdasz kazdy egzamin wiedza w tej szkole nie jest potrzebna aby ja zdac. wiem bo sie ucze tam. obecnosc to tez chodzisz jak chcesz. sa oczywiscie piorniki co kuja ale to wyjatki. pozdro dla absolwentow

do swoj chlopak:chyba jestes cwaniakiem ktory idzie na egzamin bez wiedzy wiesz.... bo mi nie udalo sie zaliczac egzaminow bez wiedzy w glowie.....i nie mow takich glupot ze na zajecia mozna nie chodzic dziecko!!bo mylisz sie na cwiczeniach obecnosci jest obowiazkowa poza malym wyjatkami.....A to ze ty na cwaniactwie zaliczasz to rzecz postronna...

jak każda uczelnia ma swoje wady i zalety, z tym że ta akurat zalet ma więcej =] ale... uwaga! strzeżcie się pewnej Pani w Dziekanacie, niesympatyczny babsztyl =/

Do karkowki:masz racje babki w dziekanacie sa okropne wredne jak nie wiem co nie wiem po co takie wredne osoby pracuja okropna obsluga w dziekanacie bleee!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.