środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 2722 wyświetleń

Nie zatrzymał się do kontroli

Prawie 2 promile alkoholu miał kierujący 18- latek, który nie zatrzymał się do kontroli. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w nocy policjanci w Szczuczynie zauważyli ciągnik, który jechał środkiem drogi. Mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli. Jednak mężczyzna nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Kierujący ciągnikiem skręcił w pola, podejmując ucieczkę drogą gruntową. Ponieważ jej stan nie pozwalał na jazdę samochodem osobowym, policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Na posesji funkcjonariusze zauważyli ciągnik oraz stającego obok 18 - latka. Traktor miał jeszcze gorący silnik. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Alkomat wykazał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Kierujący trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowa 18 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Wczoraj, kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania traktorem, będąc w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Odpowie również za jazdę bez uprawnień i nie zatrzymanie się do kontroli drogowej.  - KPP w Grajewie

Komentarze (2)

Ajjj Mariusz Mariusz.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.