Kultura i rozrywka

  • 19 komentarzy
  • 12998 wyświetleń

Naucz się tańczyć

W Miejskim Domu Kultury w Grajewie rozpoczęły już spotkania Zespoły Tańca Nowoczesnego. Zajęcia organizowane są dla trzech przedziałów wiekowych. W pierwszej grupie swoich sił próbują dziewczęta w wieku 9 - 10 lat i spotykają się w środy (16.30 - 17.30) i w piątki (16.30 - 18.00). Drugą grupę tworzą dziewczęta z I i II klas gimnazjum, które ćwiczą w soboty (10.00 - 13.00). Ostatnia grupa składa się z dziewcząt z klasy maturalnej, te szlifują i zgłębiaja tajniki tańca w piątki (18.00 - 20.00).

- Układy taneczne wymyślam sama. Często muzyka sugeruje mi w jakim kierunku można się poruszać, jakich rekwizytów użyć. Aktualnie grupy przygotowują się do występu na przeglądzie XIX Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewo. Nie wiem jeszcze, czy zdołam pokazać najmłodszą grupę. Wprawdzie taniec będzie gotowy, ale one dopiero się uczą, a w grupie trzeba pilnować reguł ustawienia, różnych przejść, dziewczęta jeszcze trochę się gubią w tej przestrzeni – mówi instruktorka tańca Renata Dudaryk - Randzio.

Zainteresowane dziewczęta mogą zgłosić się do MDK.

e-Grajewo.pl

Komentarze (19)

a 12-nastolatki 13-nastolatki... ;/

może ktoś by pomyślał o kursach tańca hip-hop.electro bugie,funkie,jazz itp. pewnie dużo osób by się chciało nauczyć tańczyć tych stylów,które są tańczone w YOU CAN DANCE i nie tylko dla dziewczyn

Pozdro dla grypy Reflex :)

Drugą grupę tworzą dziewczęta z I i II klas gimnazjum, które ćwiczą w soboty (10.00 - 13.00) TO NIE TYLKO DZIEWCZYNY!!!!! I JAK MI WIADOMO TO NIE PRZYJMUJA OSÓB.

o rajciu. ! mój Reflex. ! xD

Ja może będe chodziła,ale jeszcze nic nie wieadomo zależy od grupy...

REFLEX NIE PRZYJMUJE NOWYCH OSÓB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Ełku może by pomyśleli zrobić w Grajewie o czymś takim! Ciągle trzeba było by dojeżdżać a nie wszystkich stać na to.

O jejc!u ... jest i moja Grupka .. faza .. muaaa .. PzD wsiem dziewczynkom z mojej grupki .. !! .. no i dla Marka .. muuaaaaaa ....

Biedny nasz Refleks.....................xD xD

znam dużo osób które chetnie chodzilyby na lekcje tanca w parach np. walc, itd. nawet odpłatnie. Czekamy na taki kurs

Pozdrowienia dla Impulsu dziewczyny szkoda ze nie ma juz waszego zespołu :( Zostaliśmy prawie sami :) Zapraszamy na próbę dziewczyny :) w Sobote :):)

a ja mam 22 lata moge sie zapisac,czy juz nie mieszcze się w przedziale wiekowym,bo z tego co piszecie to nie mieszczę się??

Popieram również bardzo chetnie chodzilbym na kurs tanca w parach. Czeakmy z niecierpliwościa

czemu moga zapisywac sie tylko dziewczyny :/ co to za dyskryminacja ?? :P jak to jest wylacznie grupa kobieca to niech ktos zorganizuje grupe taneczna mezczyzn ;) pozdro

Jest błąd te grupy taneczne nie zawierają tylko dziewczyn...

ja slyszalam ze w liceum jakas dziewczyna prowadzi zajecia z hip hopu i lockingu i szkoli sie u Fair Play Crew miedzy innymi tego z You Can Dance, podobno zajecia są super tylko jestem z innej szkoly i nie wiem czy nie bylo by problemow... Chodzi moze ktos tam nie z liceum?

ja wam powiem tak co jak co kto jak kto ale ZSZ nr.2 w tancu jest najleprzy jestesmy w trakcie treningów hip hop i break dance soul wszystko w jednym cos pieknego pozdrowienia dla pana adasia mosieja >> wymiatacz<< :) i dla ziomków z druzyny :)

pozdrowienia z hiszpa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.