wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12916 wyświetleń

Nastoletni włamywacze!

KPP Ełk:
Ełccy policjanci pracujący nad sprawami kradzieży z włamaniem i dewastacji mienia na terenie jednego z ełckich przedszkoli ustalili, że czynów tych dopuściło się czterech chłopców w wieku 12 i 13 lat. Sprawcy dwukrotnie poprzez wybicie szyb włamali się do budynku przedszkola i ukradli stamtąd suwmiarkę, lutownicę, komplet kluczy i wierteł oraz inne narzędzia o łącznej wartości 300 zł. Ponadto dopuścili się aktów wandalizmu wybijając szyby w budynku placówki i brudząc drzwi wejściowe kałem. Teraz chłopcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

W listopadzie bieżącego roku ełccy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o zdarzeniach na terenie jednego z ełckich przedszkoli, dotyczących niszczenie mienia, wybrudzenia drzwi wejściowych kałem, wybicia szyb w budynku placówki jak również kradzieży z włamaniem . Sprawcy dwukrotnie po wybiciu szyby w budynku przedszkola ukradli stamtąd komplet kluczy, wiertła, suwmiarkę, lutownicę i inne narzędzia o łącznej wartości 300 zł. Policjanci pracujący nad tymi sprawami ustalili sprawców oraz odzyskali skradzione przedmioty. Jakże wielkie było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że czynów tych dopuściło  się czterech chłopców w wieku 12 i 13 lat. Chłopcy w rozmowie z policjantami przyznali się do niszczenia mienia oraz do włamania i kradzieży narzędzi z budynku przedszkola. Jeden z 12-latków przyznał się również do tego, że wcześniej kopiąc w drzwi wybił także szybę w klatce schodowej jednego z osiedlowych  bloków.

Teraz za swoje czyny chłopcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.


poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (1)

Ale trzeba być debilem, żeby takie coś zrobić. I co opłacało im się? :DDD
Dobrze selekcja naturalna i do ośrodków takich.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.