Sport

  • 3 komentarzy
  • 8763 wyświetleń

Nasi trampkarze i juniorzy

Kolejne mecze rozegrali nasi trampkarze i juniorzy młodsi.
Zespół trenera Józefa Matysiewicza w sobotę pokonał na wyjeździe SKRĘ Wizna 7:0 (2:0) po raz kolejny udowadniając, że w tym sezonie będzie walczył o górne miejsca w tabeli rozgrywek ligi trampkarzy. Drużyna trenera Wojciecha Kozikowskiego w niedzielę przegrała w Grajewie z JAGIELLONIĄ Białystok 0:1 (0:1). W tym meczu kompromitujący występ zaliczył sędzia Marek Kadłubajski z Kolna. W pierwszej połowie ukarał czerwonymi kartkami dwóch naszych zawodników i zupełnie nie panował nad wydarzeniami na boisku. Pomimo gry w "9-tkę" nasi juniorzy do końca meczu grali z JAGIELLONIĄ jak równy z równym i można tylko żałować, że ktoś wyznacza do prowadzenia spotkań młodzieży osoby nie mające pojęcia o sędziowaniu.
 
Oto statystyka obu spotkań:
TRAMPKARZE
SKRA Wizna - MOSiR WARMIA Grajewo 0:7 (0:2)
Bramki: Staniszewski 2', Cybulski 12', S.Romanowski 45', R.Kalinowski 53', Remfeld 65', Ł.Obrycki 67', 68'
Skład: Sobolewski (60' Łomotowski) - Remfeld, Wołkoński (45' P.Siedlecki), S.Romanowski, Sztyblewski (36' R.Siedlecki) - Staniszewski (20' Kropiewnicki), Sielawa (60' Deroń), Cybulski, B.Wiśniewski (36' D.Kalinowski) - Kasiak (40' Ł.Obrycki), R.Kalinowski
 
JUNIORZY MŁODSI
MOSiR WARMIA Grajewo - JAGIELLONIA Białystok 0:1 (0:1)
Skład: B.Romanowski (41' Jegliński) - Sypytkowski (60' Przyborowski), Koszczuk, Gładkowski, Olszyński - M.Wiśniewski (50' Dodis), Lekenta, Grochowski, K.Górski - D.Lewosz (55' Golubiewski), Gutowski
Czerwone kartki: Gutowski, Olszyński
 
Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org
http://www.facebook.com/warmia

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (3)

passa zwycięska trampkarzy starszych trwa Gratulacje Chłopaki !!!trzymajcie tak dalej

w sobote 22.10.2011r. na stadionie im.Witolda Terleckiego w Grajewie o godzinie 11:00, odbędzię się mecz chwalonych dotychczas Trampkarzy Starszych prowadzonych przez J.Matysiewicza z drużyną Wysokie Maazowieckie.Zapraszam na mecz !

no dokładnie zapraszam na mecz z mazowieckim ;p

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.