Wiadomości

NAL Grajewo zakończona


W okresie 18 lipiec – 12 sierpień br. Hufiec „Biebrzański” ZHP w Grajewie zorganizowało w ramach Nieobozowej Akcji Letniej półkolonie dla dzieci i młodzieży. Terenem „półkolonii” była stara sala gimnastyczna i boiska przy ZS nr 2 im. 9 PSK w Grajewie. Dzięki zaangażowaniu instruktorów oraz pomocy sponsorów w zajęciach uczestniczyło codziennie w godz. 10.00-16.00 od 25 do 60 dzieci z terenu miasta i gminy.

Poza zajęciami plastycznymi i świetlicowymi, grami sportowymi i pląsami nie zabrakło pieszych wycieczek po Grajewie i spotkań z interesującymi gośćmi. Dzieci miały m.in. możliwość obejrzenia pokazu szkolenia psa policyjnego czy pokazu karate „Kyokushin”. W ramach akcji zorganizowano również cztery dalsze wycieczki: do Nadleśnictwa Rajgród, Twierdzy Osowiec, Muzeum Pożarnictwa w Szczuczynie i leśniczówki Grzędy.

Organizatorzy pragną złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom, instytucjom, firmom i ludziom dobrej woli, dzięki których pomocy organizacja tego przedsięwzięcia była możliwa.

Instruktorzy Hufca „Biebrzańskiego” ZHP w Grajewie


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.