poniedziałek, 4 lipca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 5439 wyświetleń

Najsmaczniejszy letni weekend w Grajewie!

Już 8 lipca do Grajewa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”.

 

W dniach 8, 9 i 10 lipca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący letni sezon jedzenia „pod chmurką”. To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI. 

 

 

Kulinarne miasteczko stanie przy Grajewskiej Izbie Historycznej. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 8-10 lipca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. 

 

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

 

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. 

 

 Zlot odbędzie się przy ul. Legionistów 9 (Grajewska Izba Historyczna).


Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

  Piątek: 12:00- 21:00
 Sobota: 12:00-21:00
 Niedziela 12:00-20:00

 

Komentarze (4)

Nie mogę się doczekać.

Fajnie że coś się dzieje w Grajewie, niestety foodtrucki są dosyć drogie i nie na moją kieszeń :). życzę wszystkim smacznego i miłej zabawy

Na pewno nie przygotowują lepszych dań niż moja teściowa :)

Benio twoja teściowa to na pewno gotuję DERCE.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.