czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10614 wyświetleń

Najlepsi z pożarnictwa

W Szczuczynie odbyły się eliminacje miejsko - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież Zapobiega Pożarom"

Uczestniczyły w nich ekipy ze szkół w Bzurach, Niećkowie i Szczuczynie. Wypowiedzi oceniało jury: Zdzisław Chorosz- z-ca komendanta KP PSP w Grajewie, Zygmunt Molski - Prezes Zarządu OSP w Szczuczynie, Józef Janiszewski - pracownik UM w Szczuczynie.

W kategorii szkół podstawowych najlepszymi okazali się Marcin Przyborowski (21 pkt.) i Maciej Liberacki (19 pkt.) ze Szczuczyna, trzecie miejsce zajęli Eliza Bzura i Jerzy Borawski z Bzur (17 pkt.).
W grupie gimnazjalnej zwyciężyli: Damian Trzaska (15 pkt.) przed Wojciechem Szabelskim (14 pkt.) i Pawłem Żelantem(12 pkt.).
W kategorii szkół średnich triumfowały dziewczęta z Zespołu Szkół w Niećkowie: Ewa Mroczkowska (25 pkt.), Marta Owsianko (24 pkt.) i Urszula Dobrzycka (23 pkt.).
W eliminacjach powiatowych w Grajewie wezmą udział po 2 osoby z każdej kategorii wiekowej, z największą ilością punktów.

Barbara Paszkowska

Komentarze (5)

Gratulacje dla Maćka Liberackiego! Przy okazji pozdrowienia dla rodziców.

pytania w tym roku były bardzo trudne, co z resztą widać po ilości punktów

jak wypadli w Grajewie??

gratulacje dal maćka przesyła kumpel

jak widzę moje prośby nie dały skutku, poroszę o umieszczenie adnotacji na temat tegoż, konkursu na szczeblach wojewodzkich, powiatowych i ogólnopolskich

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.