Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10817 wyświetleń

Najem lokalu użytkowego

Miasto Grajewo działając przez Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie ogłasza II przetarg nieograniczony pisemny na najem lokalu użytkowego, położonego na Os. 1000-lecia 3A w Grajewie o powierzchni użytkowej 106,72 m 2. Lokal może być przeznaczony na działalność handlową, biurową, administracyjno – biurową lub administracyjno – usługową.


Cena wywoławcza czynszu najmu netto – 13,60 zł za 1 m 2 plus 23 % podatek VAT.Cena nie uwzględnia podatku od nieruchomości. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną wodociągowo – kanalizacyjną,centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

 

Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie
19-200 Grajewo
ul. Strażacka 6
Tel. tel. 86 273 08 80
WWW bip.um.grajewo.pl/zamowienia_i_przetargi_s/prze_20140402.htm

 

 

Wadium Wadium w wysokości 3570,00 zł
Osoba do kontaktu Bliższe informacje o lokalu użytkowym można uzyskać w Dziale Technicznym Zakładu ADM w Grajewie ul. Strażacka 6 codziennie w godzinach pracy od 730 do 1530 lub telefonicznie pod nr (86) 273 08 83.
Miejsce i termin składania ofert Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie
19-200 Grajewo
ul. Strażacka 6,do godz. 9:00, w sekretariacie

2014-04-15
Miejsce i termin otwarcia ofert/licytacji Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie
19-200 Grajewo
ul. Strażacka 6 ,o godz. 10 00

2014-04-15

 

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (7)

brak mieszkań w grajewie!!!! to przekształcic lokal w mieszkanie a nawet dwa małe i ludzie beda mieli gdzie mieszkać i adm będzie miał problem z głowy

taki duzy lokal?przekształcić na mieszkanie dla ludzi ,w adm lista jest długa oczekujących na mieszkanie bądz zamianę

przerobic na mieszkanie!!!!!

mieszkanie zrobić z tego lokalu

panie burmistrzu ja jak i również wielu mieszkańców grajewa jesteśmy za przekształceniem tego lokalu na mieszkanie,w grajewie jest brak mieszkań ,myslę że byłoby super rozwiązaniem

a może ci co chca przekształcenia lokalu pójdą do pracy i kupią mieszkanie, a nie tylko wszystko ma im dawać im miasto - panstwo

do mmgg a tu to cię rozczaruję ja też jestem za przekształceniem tego lokalu na mieszkanie i to nie dlatego że żeruję na państwie otóż nie,ja mam wykupione na własność mieszkanie które sam sobie kupiłem nikt mi nie dołozył,a skoro ludzi nie jest stac na kupno mieszkania to chyba logiczne że państwo powinno im pomuc ja nie mam nic przeciwko ,kochani jezeli uważacie że ten lokal powinien zostac przekształcony na mieszkanie to walczcie o to i nie słuchajcie ludzi którzy to komentują negatywnie!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.