Wiadomości

Nagrody Forbes’a

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa znalazła się w  gronie nominowanych do nagrody REGIONAL FORBES EXECUTIVE AWARD 2006 w kategorii firma roku. Nagroda przyznawana jest przez prestiżowy miesięcznik „Forbes”.

„Forbes” jest organizatorem cyklicznych spotkań REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING, których tematyka nawiązuje do rządowej Strategii Rozwoju Kraju, będącej najważniejszym dokumentem w polityce regionalnego rozwoju Polski w ciągu najbliższych kilku lat. Spotkania organizowane są kolejno w każdym z miast wojewódzkich. Ich tematyką jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności gospodarki, poprawa infrastruktury, wzrost zatrudnienia, integracja i poprawa bezpieczeństwa. Uczestnicy spotkania zastanawiają się wspólnie jak wykorzystywać unijne środki na rozwój regionalny i skąd zdobyć fundusze na inwestycje.
Przy okazji spotkań wręczane są nagrody REGIONAL FORBES EXECUTIVE AWARD 2006 w trzech kategoriach: firma roku, człowiek roku i wydarzenie gospodarcze roku danego województwa. Wśród nominowanych do tytułu znalazła się Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa. Oprócz niej do miana tego tytułu pretendują BO i Polmos Białystok. Laureata nagrody poznamy 11 stycznia br. podczas spotkania w Pałacu Branickich. Zgromadzi ono elitę władz i środowisk biznesowych województwa podlaskiego. 
Dotychczas spotkania z cyklu REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING odbyły się we Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Łodzi.

Więcej informacji – First Communications www.firstcommunications.pl, fc@firstcommunications.pl (085) 653-75-70, 602/10-30-35.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.