Sport

Nagroda dla aktywnych ŚHP


W dniu 4 czerwca 2011 r. opiekun grupy sportowej Środowiskowego Hufca Pracy w Grajewie zorganizował coroczną imprezę Paintballową.

Jest to nagroda za sukcesy drużyny hufca w piłce nożnej oraz zaangażowanie w działalność sportowo-rekreacyjną jednostki. W zabawie wzięło udział 12 najlepszych i najaktywniejszych sportowców.

Mistrzowie Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Młodzieży OHP po raz kolejny mieli okazję sprawdzić się na polu bitwy innym niż boisko sportowe. Mimo ogromnego zmęczenia, upalnej pogody oraz adrenaliny jaką niesie udział w "wojnie", atmosfera wśród uczestników była przyjazna a gra toczyła się zgodnie z zasadami fair play. Wszystkie stoczone bitwy przeprowadzone były zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Nadzór nad przebiegiem rozgrywek sprawował sędzia wyznaczony przez organizatora przedsięwzięcia.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nasi uczestnicy również zajmą wysokie miejsca w zawodach wojewódzkich i będzie można nagrodzić ich kolejnym wypadem za miasto na emocjonującą bitwę pośród drzew, pagórków i świstających żelowych kulek z farbą.
Bartosz Pietrzak- wychowawca w ŚHP Grajewo

 


niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.