Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11333 wyświetleń

Na ul. Targową poczekamy

Mimo wcześniejszych zapewnień władz miasta w tym roku nie będzie przebudowy ul. Targowej w Grajewie. Choć powstał już plan modernizacji, a miasto otrzymało pozwolenie na jego realizacje, inwestycja zostanie zrealizowana najwcześniej w 2007 r.

Przypomnijmy. 26 maja br. w artykule pt. ”Droga przez mękę„ opisaliśmy fatalny stan ul. Targowej w Grajewie. Popękany asfalt, wyrwy i dziury tak wygląda jedyna droga dojazdowa do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Zakładu Administracji Domów Mieszkalnych oraz Szpitala Ogólnego. Od lat nie remontowana tylko "łatana", mocno eksploatowana przez tabor samochodów ciężarowych droga niszczeje z dnia na dzień.

Wówczas jeden z członków rady nadzorczej PEC poinformował, że temat modernizacji ul. Targowej został poruszony w Urzędzie Miasta w Grajewie, a prace remontowe rozpoczną się jeszcze w tym roku. Jednak już dziś wiadomo, że w tym roku przebudowy nie będzie.
 
- W planie inwestycyjnym na ten rok budżetowy nie ma ul. Targowej. Powstał plan przebudowy ulicy, mamy pozwolenie na budowę, ale nie mamy pieniędzy na realizację tej inwestycji – mówi Bogdan Wojsławowicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej UM w Grajewie.

Inwestycja jest kosztowna, ponieważ rozpocznie się od usunięcia starej nawierzchni ulicy. Później drogowcy położą nową warstwę asfaltu. Koszt przebudowy szacowany jest w granicach od 500 do 700 tys. zł.
 
e-Grajewo.pl

 

Komentarze (10)

no przecie wybory jadą, rozliczmy władzę, a za basen, obwodnicę i kościół dziękujemy...

cos male te zdjecia

zapraszamy panow urzednikow na ulice targowa i zobacza oni jak wozi sie chorych iich cierpieniapo takiej drodze do zobaczenia

Tego co wymyślił skrzyżowanie tej ulicy z ul. Konstytucji.... powiesił bym za j... .1/Jak karetka może z normalną predkością pokonać ten slalom,2. jak ma wjechać TIR z opałem do ciepłowni

proszę przynajmniej zrobić chodnik do ul Elektrycznej, bo ludzie chodza drogą. Płyty stare zerwano. Może dojść do wypadku

jak to nie bedzie tego ja juz jezdze na tej drodze 7 czy 8 lat

Dlaczego nie robiony jest chodnik wzdłóż TBS- Panie Burmistrzu.
a Targowa z Wiktorowa -zarastają na poboczach -nic nie widać- a ludzie chodzą ulicą- co sie dzieje w tym mieście-
Pozdrowienia dla Grajewianina
Piszmy wszędzie do gazet do telewizji- do radia -może w końcu ta tzw. władza weźmie sie do roboty

Zrobić w KOŃcu chodniki na DWORNEJ. Ludzie chodzą jak bydło ulicami-jest bardzo niebezpiecznie
Chcemy chodników na Dwornej - Ludzie podobno XXI wiek - ale nie w Grajewie

WIĘĆEJ SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH W GRAJEWIE_ Niemożna już jeździć . Gdyby nie droga nr 61 - do dnia dzisiejszego i tej jednej by nie było- Grajewo liczy podobno 23 tys mieszkańców.
Wstyd jak cholera na cały region

Bez kitu drogi drogami a chodniki jak wąskie tak wąskie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.