sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 8275 wyświetleń

Na os. Broniewskiego została napadnięta kobieta

Na os. Broniewskiego została napadnięta kobieta

14 lipca 21 r. w Grajewie została napadnięta i okradziona starsza kobieta.


Zdarzenie miało miejsce, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w godzinach rannych na osiedlu Broniewskiego. Na klatce schodowej w bloku numer 4 napastnik wobec poszkodowanej użył gazu. Następnie z mieszkania kobiety zabrał portfel.

Trwają czynności dochodzeniowe prowadzone przez funkcjonariuszy KPP w Grajewie, zbierany jest materiał dowodowy.

 

Aktualizacja 15.07.2021 r.
Sprawca został ujęty.


e-Grajewo.pl

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (23)

co za skur.... nieroby społeczne zamiast iść do pracy napadają starsze niewinne osoby ... powinny wrócić kary jak kiedyś był za kradzież łapy obcinać i niech dupę łokciem wyciera wtedy każdy by wiedział kto jest złodziejem

Czy to okradli ta Pania co prowadzi nielegalny handelek? Moze ktos byl nie za dowolony. Starej daty przyjdzie machnie lufe i ok. Ale te mlodsze pojolenie wypije i agresja po tym trunku narasta

Tam przy tym sklepie, same menele się gromadzą. Jak nie są zajęci sobą bo piją, to stoją i obserwują klientów, typują frajera albo sponsora. Jak patrol policyjny przejeżdża, to chowają się jak szczury a jak już przejedzie, to znowu wyłażą jak karaluchy. Przy tym sklepie to już tyle zdarzeń było, że tam powinna być kamera.

Niedaleko, bo na 1000-lecia też patole chlają na ławce przy placu zabaw i przy niektórych blokach albo na murku ale oczywiście nikt tego nie widzi albo wszystkim pasuje.

wiecej swawoli lewusom a bedzie lepiej

Ta kobieta wiedząc ze handlując nielegalnie papierosami i alkoholem musiała się liczyć z tym ze kiedyś to ją spotka różni ludzie do niej przychodzili...

Więcej pobłażania i swawoli łysym prawakom, a będzie lepiej

A juz myslalem ze to Eryczek wyszedl i grasuje

Alina opanuj się

Już w całym Grajewie aż huczy kogo zatrzymali to zwykły gnój / u niego normalką jest bić starszych i słabszych od siebie i rządzić dziećmi ale żeby starszą Panią, !

Nie wiecie na pewno czy winien czy nie winien a z góry osądzacie człowieka ./

,, ona,, czy ty myślisz co piszesz?? Jakiś parol napadł na starszą kobietę i jeszcze masz wątpliwości czy jest winien?? Na tym całym ,,broniaku,, to druga ,, plaga,, powstaje. Tych sztybli powinni wymeldować gdzieś daleko od Grajewa a nie jeszcze im mieszkania zastępcze dajecie - to nie są normalni ludzie tylko cholota....

Ktoś wie kto to taki

Do Ona: To może napadł niecący? No zaraz ale nawet jakby niecący, to też jest napad. O co ci chodzi? Pewnie za bardzo nie wiesz. Takie nielogiczne, poniżej poziomu posty nie powinny być w ogóle publikowane.

Do Sąsiadka: Jaka jest twoja logika? Handlowała czymś, to trzeba ją napaść i okraść? Według ciebie to jest w porządku, to jest dobre? Współczuję.

No cóż, kara za takie coś, to od 2 do 12 lat. Jednak niezależnie od tego, ile dostanie (pewnie te 2 a może i w zawieszeniu) to fakt jest faktem, że za jego utrzymanie w tym "pensjonacie" będziemy płacić my wszyscy.
Kiedyś Rząd obiecywał, że więźniowie będą pracować na swoje utrzymanie. Obiecanki cacanki.

Do sąsiadką. Wszystko wiesz co ta pani robi to szkoda że nie widziałaś zlodzieja

Ktoś z plagi często jak jechałem autem rzucał się w oczy bo chodził z tako naprawdę wyjotkowo ładno dziewczyno

Jak trafił do paki to miejmy nadzieje ze słono zapłaci za krzywdę tej starszej kobiety. Zastanawia mnie dlaczego bezbronna starsza pani ? Taki hojrak widocznie ktoś prawdę napisał ze starszych i słabszych .Moze teraz on tam będzie ten słabszy i bezbronny oby o ile trafił tam gdzie powinien

Do sołtysiak. T/ Ty taki święty?

Lodzian tez pewnie nie domyśla się kim jest ta osoba

No tak, wielka pokrzywdzona, niewinna starsza pani? ludzie, nie bądźcie śmieszni :)

Na posadzkach najwidoczniej malo placili :/

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.