wtorek, 28 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10763 wyświetleń

Mulatka 2005 - Ełk

3 sierpnia br. rozpoczyna się

XI Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA 2005

W tym roku rozbawiać będzie m.in. Grupa Rafała Kmity, Artur Andrus, Tercet czyli Kwartet i wielu, wielu innych. W konkursie o nagrodę Grand Prix Mulatki wystartuje 17 kabaretów.

Program MULATKA 2005...czytaj więcejMulatkę zaszczycali swoją obecnością tak znakomici goście jak Andrzej Poniedzielski, Grupa Rafała Kmity, Alosza Awdiejew, Kabaret Szum, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny i in.
Konferansjerami są ludzie związani z kabaretem i satyrą, np. Andrzej Poniedzielski czy Artur Andrus.
W jury (zmiennym) zasiadają inni przedstawiciele świata kabaretu i satyry, w tym np. Andrzej Fedorowicz, Szymon Majewski, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Rafał Kmita, Janusz Majewski i in. W X Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka 2004 I miejsce zdobył kabaret ZYGZAK.
Ale Mulatka to nie tylko kabaret. Jest to także czas wystaw graficznych, koncertów oraz interaktywnej zabawy, w której udział bierze publiczność.


Ełckie Centrum Kultury
19-300 Ełk
ul. Wojska Polskiego 47
tel./fax. (087) 621 52 50

poniedziałek, 27 maja 2024

Spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (5)

jeszcze nie wiadomo kto jest w Jury? pewnie nie ustalili kto ze stalego skladu ma problemy ze snem:). wogole co to za pomysl, aby zrobic jeden dzien konkursowy- 17 kabaretow jeden po drugim?? uwierzcie, to nie jest dobry pomysl

ludzie lubią nocne posiadówy -jest extra!!
jadę!!

a gdzie mumio!!! a czemu takie bilety drogie??? ale i tak jade bo bedzie super!!! moze za rok bilety bedą tansze;/

w augustowie kabarety za darmo a w elku trzeba bulic... bleee. ( ale se pójde bo lubue kabarety)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.