środa, 28 lutego 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 10900 wyświetleń

MOSiR "Jak żyć bezpiecznie"?

23 maja 2007r w hali grajewskiego ośrodka sportu odbył się organizowany przez Komendę Powiatową Policji konkurs „Nasze Bezpieczeństwo”. Zwycięzcy XI edycji eliminacji powiatowych pojadą w czerwcu na zawody wojewódzkie.

Rywalizacja grup ze szkół podstawowych odbywała się na różnych płaszczyznach. Jury oceniało wykonane przez dzieci prace plastyczne i konkurencje sprawnościowe. Wiedza jaką wykazywali się uczniowie podczas rozwiązywania testów na pewno pomoże zachować odpowiednią postawę i znaleźć prawidłowe rozwiązanie w trudnych sytuacjach, które przyniesie życie. Testy wiedzy obejmowały tematykę: pierwszej pomocy przedmedycznej i bezpieczeństwa na wodzie, ochrony p. poż., ochrony środowiska, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prewencji kryminalnej i profilaktyki uzależnień.

Reprezentantów szkolnych drużyn wspaniale zagrzewali do walki koledzy, którzy zasiadali na trybunach. Wyróżnienie i prezent dla najlepiej dopingujących odebrała grupa z Bełdy. Nagrody jakie otrzymali uczestnicy dzięki sponsorom na pewno "osłodzą" trud włożony w przygotowania do konkursu. 

I m. SP w Bełdzie
II m. SP w Szczuczynie
III m. SP nr 4 w Grajewie
IV m. SP nr 2 w Grajewie
V m. SP nr 1 w Grajewie
VI m. SP w Radziłowie
VII m. SP w Klimaszewnicy

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

Komentarze (6)

Brawo DOMINIK i koledzy!!!!!

Brawa też dla kibiców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bełda jest super wykazała się inteligęcją i sprytem a także znajomością ruchu drogowego B-R-A-W-O DLA KIBICÓW !!!!!!!!!

danielos: bełda może i tak, ale ty za to inteligencją nie grzeszysz..:P poczytaj słownik ortograficzny trochę ;)

Siema ten ze szczuczyna po prawej to ja .Bełda miał fuxa i tyle ... Każdy miał parę a oni bez presji na spox-ie SAMI WYKONYWALI WSZYSTKIE KONKURENCJE !

PS: Kto to nieckowianka ?

ale ziomal z bełdy ma konkretna grzywe jouuuu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.