niedziela, 17 października 2021

Kultura i rozrywka

Monodram Mariusza Marczyka

Monodram Mariusza Marczyka
25 marca 2011 r.
(piątek)
godz. 18.00
sala widowiskowa
Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 15 zł
do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej,
Ełk, ul. Wojska Polskiego 47, tel. 87 621 70 10

Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra to wzruszająca, ale jednocześnie pełna humoru opowieść o miłości belfra do Heleny. Sentymentalna podróż w przeszłość aż do połowy lat 70. Wrodzona nieśmiałość stanęła na przeszkodzie wyznaniu uczuć Helenie w czasach młodości. Po latach stary belfer rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pięknej Heleny. Mimo, że nie jest to łatwe zadanie, kończy się powodzeniem. Czy jednak miłość przetrwa próbę czasu?

Będzie się można o tym przekonać, podczas spotkania z Mariuszem Marczykiem pisarzem i aktorem, który 25 marca o godz: 18:00 na deskach Ełckiego Centrum Kultury wystawi monodram "Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra".

Mariusz Marczyk - autor książek poetyckich, dramatów i powieści. Członek Związku Literatów Polskich i Związku Artystów Scen Polskich. Założyciel Polskiej Sceny Edukacji. Laureat wielu nagród w konkursach sztuki słowa m. in. nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu.


Uwaga
mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia
wyślij email na [email protected] z hasłem "Spóźniona miłość"
(podaj swój telefon, i wiek)

niedziela, 17 października 2021

Erasmus Days SP 1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.