wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7024 wyświetleń

Mońki: Ballada o Januszku

Mońki: Ballada o Januszku

Policjanci zatrzymali mieszkańca Moniek podejrzewanego o rozbój. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zaatakował on swoją 75-letnią matkę i zabrał jej pieniądze. Dzięki współpracy jednostek z Moniek i Białegostoku już po niecałych 6 godzinach 44-latek trafił w ręce funkcjonariuszy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16.30 w Mońkach. Dyżurny miejscowej komendy otrzymał zgłoszenie od 75-latki, że syn zabrał jej pieniądze. Skierowani na miejsce mundurowi w rozmowie z kobietą ustalili, że 44-latek będąc pod wpływem alkoholu szarpał się z nią, następnie pchnął ją na łóżko i zabrał torebkę z pieniędzmi. Według zgłaszającej było tam 6 tysięcy złotych i 1600 dolarów amerykańskich. Monieccy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, w trakcie których ustalili, że 44-latek najprawdopodobniej udał się do Białegostoku. Dzięki podanemu przez dyżurnego rysopisowi, około godziny 21.30 patrol pieszy z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymał mężczyznę na terenie dworca PKP. U 44-latka funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1600 dolarów oraz blisko 3700 złotych. Mężczyzna trafił  do policyjnego aresztu. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

 

źródło informacji –www.podlaska.policja.gov.pl

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

Podobieństwo do zdarzeń serialowych uderzające. Niestety nie napisali czy był wychowywany w dzieciństwie tylko przez matkę od której chciał się emocjonalnie uwolnić ale mu się nie udało i został uzależnionym od alkoholu i emerytury mamusi leserem, nieudacznikiem - mechanizm powstawania Januszków uczyniłby artykuł ciekawszym

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.