Oferty i promocje

Monitoring GPS pojazdów

NAWITRONIK
Grajewo Osiedle Młodych 25

www.nawitronik.pl
biuro@nawitronik.pl
telefon : 728 997 153

UWAGA!
Monitoring GPS pojazdów - montaż od 1zł


Działalność firmy NAWITRONIK koncentruje się na kompleksowej obsłudze systemów nadzoru i lokalizacji GPS. Codziennie staramy się wprowadzić nowe funkcjonalne rozwiązania, aby zapewnić wszystkim intuicyjną i dokładną aplikację do kontroli pojazdów, pracowników, bądź potrzebujących opieki dzieci lub osób starszych. Będąc autorami oprogramowania do zarządzania zestawieniami danych z lokalizatorów, każdy system możemy dostosować indywidualnie do wymagań klienta.

Instalowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, homologacje Ministerstwa Transportu. Wszystkie wyprodukowane są w Polsce i krajach UE.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

- Samochody ciężarowe : www.nawitronik.pl/index.php/samochody-ciezarowe
- Samochody osobowe : www.nawitronik.pl/index.php/samochody-osobowe
- Lokalizatory osobiste : www.nawitronik.pl/index.php/lokalizatory-osobiste
- AKTUALNE PROMOCJE : www.nawitronik.pl/index.php/aktualne-promocje

Każdego dnia nasi Klienci zwiększają efektywność swoich Firm oraz zmniejszają koszty związane z flotą pojazdów poprzez aktywne zarządzanie połączone z monitoringiem w czasie rzeczywistym (on-line). Korzystają również z profesjonalnego wsparcia naszego personelu technicznego.

Jeśli Twój dotychczasowy system GPS wdrożony w firmie nie spełnia wszystkich swoich zadań istnieje możliwość przepięcia urządzeń do systemu NAWITRONIK.


Dowiedz się więcej - zadzwoń i umów się na spotkanie!

www.nawitronik.plKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.