sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9602 wyświetleń

Moja szkoła w Unii

Szkoła Podstawowa w Szczuczynie zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim konkursu na opracowanie gazetek szkolnych w ramach VI edycji programu "Moja szkoła w Unii Europejskiej" (Program edukacyjny Komitetu Integracji Europejskiej - www.mojaszkola.ukie.gov.pl) i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego konkursu.

Gazetki na temat: "Moje spotkania z europejską kulturą" i "Przez turystykę poznajemy kulturę europejską" zostały opracowane przez zespół redakcyjny z klasy VI b w składzie: Angelika Sobolewska, Aleksandra Sulimowicz, Rafał Szczech, pod opieką p. Sylwii Sulewskiej. W gazetce zamiesczone zostały m.in. artykuły z zajęć o tematyce europjeskiej, które zostały zorganizowane w szkole, wywiady przeprowadzone przez reporterów gazetki, fefleksje uczniów itp. Zaprezentowane zostały również prace uczniów wykonane podczas zajęć, a także przygotowane przez uczniów na konkursy związane z tematyką gazetki.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim konkursu.

Sylwia Sulewska dla e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

"Jesteśmy obywatelami Europy" - równie dobrze można rzec "Jesteśmy obywatelami Ziemii"... tak mi się wydaje że to nowa forma patriotyzmu... ZSRR też kochano do czasu oczywiście

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.