poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Sport

  • 4 komentarzy
  • 16457 wyświetleń

MLEKPOL – UKS MIKOLO 2 : 3

PIŁKA SIATKOWA III LIGA.PRZEGRANA GRAJEWSKIEGO MELKPOLU U SIEBIE

    Aż pięć setów obejrzeli kibice w Grajewie podczas trzecioligowego meczu Mlekpolu MOSiR z UKS Mikolo Sokółka. Dla miejscowych przypadły jednak tylko dwa, co oznacza, że górą byli goście.
   W pierwszych dwóch właśnie oni mieli wyraźną przewagę. Udawało im się przeprowadzić sporo skutecznych ataków. Do tego gospodarze mieli wielkie kłopoty z przyjęciem zagrywki Radosława Lenkiewicza i Krzysztofa Zamięckiego i popełniali sporo błędów. Ale na szczęście dla nich chyba zbyt szybko sokólczanie uwierzyli w łatwą wygraną. W trzeciej partii siatkarze Mlekpolu dali z siebie dużo i po zaciętej walce o każdy punkt wygrali. W czwartym secie gładko pokonali Mikolo. No i kibice przeżyli w ostatniej odsłonie wielkie emocje. O każdy punkt trzeba było ciężko walczyć. Większą odpornością wykazali się goście i mogli się cieszyć ze zwycięstwa po trudnym i zaciętym meczu trwającym blisko 2 godziny.
                                                                                                                                              WJ

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – UKS MIKOLO SOKÓŁKA 2 : 3 (22:25 ; 18:25 ; 25:23 ; 25 ; 16 ; 15 : 17)
MLEKPOL MOSiR:  Bogusław Wszeborowski, Jakub Wszeborowski, Adam Odlanicki, Tomasz Szlaga, Artur Szlaga, Marcin Tyszkowski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Przemysław Borawski, Wiesław Wolwark, Adam Rydzewski, Marek Adamkiewicz – grający trener.
MIKOLO: Rafał Czarnecki, Łukasz Ignatowicz, Bogdan Grzybek, Maciej Czajka, Krzysztof Zamięcki, Radosław Lenkiewicz, Ryszard Todryk – libero, Krystian Markowski – libero, Sebastian Wysocki, Mateusz Tomaszewski, Piotr Stefanowicz. Trener: Wojciech Zajkowski.
Sędziowali: I – Krzysztof Harasiuk, II - Marek Hanc, sekretarz – Alicja Radziwon.


poniedziałek, 15 kwietnia 2024

WARMIA II Grajewo - ORZEŁ II Kolno 3:0

Komentarze (4)

W drużynie Mlekpolu wystąpi 3 nowych zawodników. Jeden z Ełku i dwóch z Białegostoku. Może być ciekawy mecz

Na innych stronach internetowych pojawiła sie informacja o innej godzinie meczu.Powtarzam-mecz jest o godz.16.00 hala Mosir

Dobra gra zawodnika w Mlekpolu z numerem 7 brawo i duzy plus za zagrywkę :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.