Sport

  • 2 komentarzy
  • 15672 wyświetleń

MLEKPOL : UKS Sprint

PRZEGRANA MLEKPOLU GRAJEWO U SIEBIE 


   W ostatnim w tym sezonie siatkarskim meczu u siebie w III lidze piłki siatkowej mężczyzn Mlekpol MOSiR przegrał po zaciętej walce z UKS Sprint Płociczno Tartak po teabreaku. Kibice obejrzeli niezłe spotkania w którym gospodarzom zabrakło trochę sportowego szczęścia.
   Już pierwszy set pokazał, że oba zespoły powalczą o zwycięstwo. Od  pierwszej piłki niewielką punktową przewagę mieli gospodarze i potrafili ją utrzymać do końca. W drugim sytuacja się odwróciła. To goście wytrzymali do końca i mimo ambitnej postawy gospodarzy zwyciężyli. A był to przykład walki punkt za punkt. Jednak w końcówce kilka prostych błędów gospodarzy zadecydowało o sukcesie gości. Trzeci set był niezwykle zacięty. Tu również kibice obejrzeli sporo dobrych zagrań, ataków czy bloków i Nikt nie oddawał pola. Siatkarze Mlekpolu w końcówce wyrównali i byli bliscy wygranej. Jednak więcej spokoju okazali goście i to oni zdobyli decydujące punkty.
    Czwarty set to skuteczna gra miejscowych. Wychodziło im wiele dobrych akcji i wygrali tego seta wysoko. Tym samym wzbudzili nadzieje na wygrany mecz. Jednak w teabreaku to goście dominowali, mimo, że gospodarze zdobyli  pierwsze punkty. Jednak młodzi siatkarze gości wykazali więcej spokoju i popełnili mniej błędów. To pozwoliło im na wygraną w całym meczu. Trochę zamieszania w końcówce wprowadzili sędziowie podejmując kilka kontrowersyjnych decyzji.
                                                                                                                                             WJ

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – UKA SPRINT PŁOCICZNO TARTAK 2 : 3 (25:23, 23:25, 26:28, 25:16, 12:15)
MLEKPOL: Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Dawid Naruszewicz, Łukasz Boć, Konrad Rafałowski, Grzegorz Snarski, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Jarosław Olszewski, Bogusław Wszebrorowski, Marek Adamkiewicz – grający trener.
SPRINT: Daniel Sadłowski, Konrad Giczewski, Arkadiusz Kawałek, Paweł Zaborowski, Mateusz Aleksandrowicz, Paweł Godlewski, Konrad Zaborowski jako libero oraz Krzysztof Kowalewski, Karol Dąbrowski, Jarosław Gryza, Kamil Paciukanis, Mariusz Bielawski. Trener: Marek Klimaszewski.
Sędziowali: I sędzia Edgar Różycki, II sędzia Sebastian Krzyżanowski, sędzia sekretarz Albert Błażewicz (wszyscy Białystok).

 

 

fot.e-Grajewo.pl

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (2)

brawo chlopaki za walke ;)

tak - walczyli nie byli gorsi niż tamci - nie martwcie się

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.