Sport

  • 10 komentarzy
  • 9926 wyświetleń

Mistrzowie z ZS Nr 2

Po raz drugi chłopcy z Zespołu Szkół Nr 2 zdobyli Mistrzostwo woj Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych wyprzdzając IV LO w Białystoku i ZS w Wojewodzinie.
W zawodach tych rywalizowało 28 szkół. Trenerem drużyny chłopcow jest Ryszard Borkowski.

Dziewczęta tej szkoły uplasowały się na wysokim 4 miejscu trenerem drużyny jest Paweł Obrycki.

Ryszard Borkowski


czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (10)

Super ;):) !!! Gratulacje!

gratulacje chlopaki ;) a dziewczyny cos cieniutko...;| czemu to tak... przeciez takie dobre bylyscie...;)) pozdrowienia dla Pana Ryszarda

A lo biega ?a w sieatke tez w tym roku nie wygralo era lo sie skonczyla w sporcie

Ponieważ każda drużyna wystawiła 15 osób do biegania i każdy z nich punktowal a u nas dwie panienki postanowiły sie nie pojawić na zawodach i druzyna miała tylko jedna rezerwowa wiec biegały w 14 osób i skoro uważasz że 4 miejsce w województwie robiac w 14 osob to jest źle to sam zacznij biegać:) pozdrowienia dla tych dziewczyn i ich mądrości

Gratulacje dla Wojewodzina. Super wynik Panie Krzysztofie i Łukaszu. Warto podkreślić wzorowe zachowanie fair play dwóch dziewcząt z Wojewodzina, które pomogły poszkodowanej zawodniczce z Kolna. Dziewczyny podczas biegu jako jedyne spośród 85 biegnących ,zatrzymały się , ułożyły poszkodowaną w pozycji bezpiecznej zawołały sędziego i pobiegły dalej, niestety dobiegły już na końcu. Chwała im za to.

Era dominacji LO była skutkiem głównie szczęścia- odkąd pamietam sport nie był tu traktowany ze szczególnym nabożeństwem- stawiamy bowiem na rekreację i aktywnośc fizyczną młodych ludzi dla samych sobie. W zawodach oczywiście startować będziemy -bo rywalizacja jest nieodłącznie wpisana w tą dziedzinę życia. A że nasze dzieciaki będą przegrywać? Pikuś to (Pan Pikuś) w porównaniu z tym, że chcą chodzić na wf, a najambitniejsi także pokazywać sie na zewnątrz.
PS. Gratuluję wszystkim tym, którzy reprezentują nasz Powiat na zewnątrz i odnoszą tak wspaniałe sukcesy - bo I, III, IV czy IX miejsce w województwie to sukcesy niekwestionowane!

Do aj - bardzo mądre spostrzeżenie, też uważam, że w sporcie szkolnym najważniejsza jest rekreacja i zadowolenie, a nie trening. Jeśli uczniowie chcą startować, to trzeba im stworzyć możliwości i kożde osiągnięcie ucznia to sukces nie tylko jego ale nauczyciela i szkoły.

Wg mnie era LO w sporcie skończyła się z czasem gdy kilka ostatnich roczników maturzystów postanowiło opuścić mury LO i zdobywać gdzieś indziej wyższe wykształcenie. Gdy patrzę na coraz to młodsze pokolenia przychodzące do LO to zaczynam wątpić w sport w naszej szkole. Aktualni uczniowie/uczennice też niczego sobą nie reprezentują w porównaniu do uczniów z lat wcześniejszych. Zwycięzcom oczywiście gratuluję bo to wielki sukces! Życzę także powodzenia w przyszłości i wielu wyróżnień sportowych. Pozdrawiam.

jeszcze rok temu taka walka byla na forach która szkola jest lepsza a teraz nagle uczniowie zaczynaja sie chronic tym ze u nich to rekreacja? teraz mozecie zablysnac ci ktorzy rok temu tak wysmiewali sie z innych. teraz to zs moze posmiac sie z was:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.