środa, 17 lipca 2024

Sport

Mistrzostwa Młodzieży OHP w Futsalu

22 marca osiem drużyn wzięło udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzieży OHP w Futsalu, które drugi rok z rzędu odbyły się w Grajewie. Organizatorem turnieju była Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie oraz Hufiec Pracy w Grajewie.

 

Rozgrywki odbył się w dwóch fazach: grupowa, następnie półfinały i finał. W grupie A zmierzyły się drużyny z Kolna, Łomży, Suwałk i Zambrowa, w grupie B z Augustowa, Białegostoku, Grajewa i Wasilkowa. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Suwałk, wygrywając w półfinale z Hufcem Pracy z Kolna, któremu przypadło zaszczytne drugie miejsce. Na trzeciej pozycji uplasował się Hufiec Pracy w Augustowie, wygrywając z zeszłorocznym mistrzem Hufcem Pracy w Białymstoku. Tytuł „Króla Strzelców” wywalczył uczestnik z Hufca Pracy w Suwałkach, Wiktor Kowalewski zdobywając 9 bramek. Decyzją sędziego tytuł „Najlepszego Bramkarza” trafił do uczestnika z Hufca Pracy w Augustowie, Adama Zamojskiego.  - opisuje MOSiR Grajewo

 

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.