Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 7852 wyświetleń

Mikołaj w świetlicy

Mikołaj wraz z członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie odwiedził dzieci w świetlicy socjoterapeutycznej przy Miejskim Domu Kultury.

Dzieci na tę okazję przygotowały przedstawienie jasełkowe, po którym Mikołaj wręczył paczki ze słodyczami. W trakcie składania życzeń dzieci dzieliły się wrażeniami z zajęć w świetlicy z członkami komisji.

Jednocześnie podsumowano konkurs trwający od czasu powstania świetlicy na "Mistrza Referatu", w czasie którego dzieci przedstawiajac konkretne przygotowane przez siebie zagadnienia oceniane są przez całą grupę. Zwyciężył Krzysztof Wilimczyk (150 pkt.) przed Karoliną Wierzbicką (123 pkt.) i Arkadiuszem Zamojskim (97 pkt.). Na dalszych miejscach znalazły się: Paulina i Agnieszka Wilimczyk, Anita Słupińska, Karolina Zamojska i Ewelina Karwowska.

Barbara Paszkowska

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (2)

Cool moze wiecej takich przectaiwm Panie Macku!!!!! amoze po nowym roku na dni szczuczyna bedzie jakis fajny zespoł znany niebącmy gorsi od grajewa!!! czy mam racje hee :-)

nie no brawo dla mikołaja za perfekcyjnie dobrane obuwie i spodeniasy :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.