poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 10507 wyświetleń

Śmietnik na miarę UE

Koszarówka ul. Topolowa

Wywiozą je? czy psy je rozniosą?


Pozdrawiam Robert K.
Czytelnik e-Grajewo.pl


- W związku z zamieszczonymi na stronach portalu informacjami i komentarzami dotyczącymi przepełnionych i nie opróżnianych kontenerów na ulicy Topolowej jak również przy jeziorze w Toczyłowie informujemy, iż jest to teren Gminy Grajewo, którego nie obsługuje PUK. Do Gminy należy wywożenie nagromadzonych nieczystości, o czym piszący nie jest zorientowany, a oskarża niesłusznie PUK. Do firmy wpłynęła interwencja dotycząca także przepełnionych kontenerów w Uściankach co również jest terenem Gminy Grajewo. Wobec tego piszacy powyższe anonsy winien najpierw zasięgnąć informacji i nie rozpowszechniać nieprawdziwych - Dział Usług Komunalnych Grajewo.
poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (14)

daj im namiary ,gdzie to jest

śmietnik między 12 na południu, a 45 co niedzielę wygląda tak samo.

Takie same są w toczyłowie przy jeziorze.

Jak zjedziecie asfaltem już przy jeziorze to zwróccie uwagę na baniaki po lewej stronie. To samo, a może nawet gorzej.

Zwiększyć podatki!! Balcerowicz musi odejść!!!!

widac jak PUK funkcjonuje ..

HEHEHEH TO SĄ ŚMIETNIKI NA UL.TOPOLOWEJ NORMALKA HEEHEHEH A BYŁY 4 ŚMIETNIKI TOZABRALI JEDEN I PRZYJEZDZAJĄ PO ŚMIECI RAZ NA 2 TYGODNIE NORLANIE WSTYD ....HEHEHEH
ONI CHYBA MYSLĄ ŻE NA TEJ ULICY MIESZKA TYLKO 5 RODZIN A TO JEST NIE PRAWDA BO JEST RODZIN OK 20 I JESZCZE NOWE DOMY SĄ BUDOWANE WIEC WNIOSKI TRZEBA WYCIĄGNĄĆ....

puk,puk! jest tam kto w tym puku!!! Śpicie tam czy co?! Dzisiejsza wichura może was wyręczy...

dlaczego w grajewie sa oddzielne kontenery np: na makulature, plastik, szklo... skoro i tak przyjeżdża po nie jeden samochód i wszystko razem wrzuca. Czy to Grajewo sie popisuje że dorosło do UE przez te oddzielne kontenery, a jedno śmietnisko?

To nic wybory niedługo: jakiś lokalny kandydat napisze ze zrobi z tym porządek. /to pewnie będzie nasz poseł Ziemi Grajewskiej - obecnej kadencji/ Tak przy okazji zróbmy tu na forum taką mini ocenę jego wkłady w lokalne środowisko społeczne i gospodarcze.
Ciekawe czy ma pomysł by jeszcze raz kandydować, sprawdźcie na www.sejm.pl ilość jego wystąpień - to ciekawa statystyka.

bylem ostatnio w niemiczech to tam na karzdej ulicy jest kilkadziesiat smietnikow i kazdy stoi prawie pusty.co do samochodow rowerow i skuterow to stoja na ulicy zabezpiecczone jedynie linka i nikt tego nie bierze

Czytelniku e- grajewo Robercie k . świetne zdjęcia proszę jeśli możesz zrób z niedzieli na poniedziałek zdjęcia wszystkich osiedlowych śmietn ików ty dostaniesz pullitzera ,a ja podwyższkę od dyrektora .

rozumiem heleno, że jesteś pracownikiem przeds sprzątającego i przeczytawszy na "E" dajesz cynk, gdzie należy wyjechać i posprzatać (stąd ta podwyżka)?
no tylko się chwali :)

zbiórka odpadów konkurs -kto wywiezie te śmieci, ostatnio PUK nie ma dobrej passy, afera cmentarna, sprzątanie miasta, o odsnieżaniu nie wspomnę

DROGI ROBERCIE K.z tą podwyższką to żartowałam ale przyznasz że grajewo to jeden wielki śmietnik !!!!!!!!!!!!!! .ps. gdybym była sprzątaczką na zachodzie to za to co robię zarabiałabym krocie a tak mam tylko świadomość że wyręczając wszystkich mieszkańców wyrzucaniu za nich petów papierków itd mam minimalną krajową ,a uwierz mi jest tego oj jest .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.