Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3071 wyświetleń

Mieszkaniec Szczuczyna stracił uprawnienia

Mieszkaniec Szczuczyna stracił uprawnienia

25 września br. po godz. 17.00 mieszkaniec Szczuczyna stracił swoje uprawnienia za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Kontrola miała miejsce w Marianowie.

Jak podaje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji  w Łomży 49-latek jadąc toyotą przekroczył dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Kierujący stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem oraz otrzymał 10 punktów karnych. Tego samego dnia inny kierowca bmw przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h. 27-latek to mieszkaniec gminy Jedwabne.

Funkcjonariusze apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków.

 

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (5)

Stary chłop, 49 lat i taki głupi.

Nie jego wina. Taka w miarę nowa miejscówka dla suszarek i niebieskiej skody. To kolejny artykuł o odcinku Piątnica - Marianowo. Szybka zmiana tablic i nawet miejscowi tracą prawka. Poczytajcie na łomżyńskich portalach.

Pol tylko glupi jezdza 100 km/h w obszarze zabudowanym.

coraz lepiej chowają się po krzakach

/
Tak od jakiegoś czasu. Dwa pasy w stronę Marianowa, kiedyś do wyprzedzania wolnobieżnych ciężarówek. Teraz co najwyżej rowerów..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.