Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 9382 wyświetleń

Mieszkać w "zakaźnym"

TBS (Towarzystwo Budownictwa Społecznego) poczyniło pierwsze kroki w kierunku powstania nowego bloku mieszkaniowego.
Powołana komisja przedstawiła wstępną listę podziału mieszkań w przebudowywanym budynku szpitala zakaźnego w Grajewie. Przyszli mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji rezerwy garaży, które budowane będą między szpitalem, a ciepłownią. Koszt jednego garażu wynosi 11.100,00 zł.

Planowane zakończenie remontu wiosna 2005

Komentarze (13)

jedno pytanie : Czy remont bedzie przeprowadzac rowniez "Eko-Bud" ? ...

W koncu cos zacznie sie rozbudowywac:| tylko szkoda ze tak pozno ale lepiej pozniej niz wcale...:) zawsze to o jeden blok w Grajewie więcej!

i gdzie my bedziemy teraz pili... :((

a gdzie te drugie "skrzydło" budynku -co widac na pierszym zdjeciu.W rzeczywistosci nic nie wskazuje na to że ten budynek bedzie dwuskrzydłowy- ponoć nma byc pawlon handlowy czy cos

ejo a ten blok to będzie na osiedlu Wiktorowo, no nie????

a kto tam się wprowadzi??

nie, na Targowej ;]

Ale poważnie pytam, kto tam będzie mieszkał.. bobyły różne opcje..

fajnie po remoncie bedzie to nareszcie sympatyczna okolia

i tak jest sympatyczna

Czy można już poznać wstępną listę mieszkanców? Jestem jedną z osób, która złożyła wniosek o przydział mieszkania w TBS-ach.

Powstanie budynku mieszkalnego na bazie budynku szpitala to wielki wysiłek kolejnych dwuch samorządów .Trzeba wiedzieć ,że 80%funduszy nie pochodzi z kasy miasta.W końcu rudera przestanie straszyć swoim wyglądem a 50 osób będzie miało zapewnione mieszkania.Oferta jest skierowana przedewszystkim do ludzi młodych ,których nie stać na kupno mieszkania.

Jestem jedno z osób, która złożyła wniosek o przydział mieszkania .... A do tej pory nie mam odpowiedzi, a lista jest już gotowa.!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.