Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 14160 wyświetleń

Śmiertelny wypadek na "61"


Kierujący golfem zginął na miejscu a podróżująca z nim kobieta trafiła do szpitala. To bilans wypadku drogowego na krajowej "61". Szczegółowe przyczyny i okoliczności zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

W miniony piątek po godzinie 18.00 dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał informacje o wypadku drogowym na krajowej "61" (okolice Stawisk). Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 37-letni obywatel Litwy, jadąc ciężarowym renault, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim volkswagena. Jego 60-letni kierujący chciał skręcić w lewo, wtedy jadący za nim samochód ciężarowy uderzył w prawy narożnik golfa przesuwając go na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego busa. Na skutek zderzenia 60-letni kierujący golfem zginął na miejscu a podróżująca z nim 57-letnia kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala.


Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.Komentarze (8)

Litwnini w ciezarowkach. Powinno sie zagiac na nich parol, bo od lat sa postrachem naszych drog, a jakos nigdy nie widzialem, by ktos ich zatrzymal, skontrolowal i sprawil, ze zwolnia i nie beda terroryzowac innych kierujacych. Sam kiedys omal nie zginalem przez ciezarowego Litwina, gdy wyprzedzal mnie pod gore, a nastepnie momentalnie zaczal zjezdzac na mnie i mnie spychac, bo z przodu na czolo jechal inny ciezarowy.

litwincy jak jezdza u nas a u siebie to jak przy linijce jak 50 to pięćdziesiąt nieprzekraczają

,,litwinow,,policja praktycznie nie kontroluje bo tłumacz bo laweta bo za wiele zamieszania .skutki ich jazdy są tragiczne

bo polacy daja sie dyma.......

To jest również wina złej modernizacji drogi , brak pasów lewoskrętów to jest właśnie problem na tej drodze.

już zaraz kierowca tira winny,ciekawe kiedy kierowca golfa zaczął sygnalizować zamiar skrętu w lewo-pewnie dwa metry przed skrzyżowaniem !!!!

Większość wypadków na naszych drogach wynika z niedostosowania tych dróg lub wręcz ich braku przy tak lawinowo rosnącym ruchu samochodów tak ciężarowych jak osobowych.Dla przykładu podam tylko drogę tzw.61.Przecież ona mimo remontów nie poszerzyła się nawet o metr, niż była 40 lat temu,a ruch jaki na niej jest każdy widzi.Winien jest osobnik nazywający się ministrem infrastruktury i drogownictwa za rządów chyba AWS, który zezwolił przy takim stanie dróg na poruszanie sie ciężkiego transporu.To jest po prostu barbarzyństwo.I tyle na ten temat.

Sam jestem kierowca ciezarowki pewnego razu stalem na parkingu obok mnie litwin i mial napis na kabinie TORMAZA WYDUMALI TRUSY tzn hamulce wymyslili tchurze taka jest mentalnosc litewskich kierowcow ,a u siebie jedzie potulnie jak baranek bo tam to sa dopiero kary za szybko jazde nie to co u nas.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.