Kraj

Śmiertelne zatrucie czadem

KPP Ełk:
Ulatniający się z nieszczelnego pieca tlenek węgla był najprawdopodobniej przyczyną  zatrucia trzech młodych osób. Pomimo akcji ratunkowej zmarł 24 -letni mężczyzna . Dwie inne osoby, 21 -letnia kobieta i 18 -letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali w Ełku.


W niedzielę wieczorem oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany, że w   jednej z miejscowości  w gminie Stare Juchy doszło do zatrucia czadem trzech osób. Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe i policjanci. W budynku znaleziono trzy osoby, które były nieprzytomne i nie dawały oznak życia. Ratownicy natychmiast przystąpili do czynności ratunkowych, niestety pomimo podjętej reanimacji jedna z osób tj.  24-letni mężczyzna zmarł. Pozostałe osoby,  21-letni kobieta i 18-letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali w Ełku. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń służb biorących udział w akcji, wynika, że w budynku, w którym przebywali młodzi ludzie było bardzo wysokie stężenie tlenku węgla, a jego źródłem był najprawdopodobniej  nieszczelny i w bardzo złym stanie technicznym piec kaflowy.

 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.