piątek, 23 lutego 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 9866 wyświetleń

Memoriał Litwinowicza

Zarząd TKKF oraz MOSiR Grajewo - organizator

XI MEMORIAŁ JULIANA LITWINOWICZA W PIŁCE SIATKOWEJ

I miejsce - Mlekpol Mosir Grajewo
II miejsce - Promień Mońki
III miejsce - Żubr Zambrów
IV miejsce - UKS Ruciane-Nida

W finale Mlekpol Grajewo pokonało Promień Mońki 2-1
Drużyna z Grajewa grała w odmłodzonym składzie
W.Wolwark, M.Wolwark, M.Adamkiewicz, M.Kolhman, R. Puchalski, M. Borawski,
A. Rydzewski, B.Wszeborowski.

Ronkiewicz Przemysław opiekun zespołu UKS RUCIANE NIDA (foto nr3 stroje niebiesko-białe) – „Jestem nauczycielem w-f w większości są to moi wychowankowie, gramy w lokalnej lidze. W tym składzie trenujemy od kilku tygodni. Jednak jako drużyna z Rucianego Nidy uczestniczymy w Memoriale od samego początku. Dzisiejsze turniej powinien wygrać Mlekpol. Szkoda, że nie dopisało nam szczęści podczas losowania."

Andrzej Rafało drugi trener drużyny PROMIEŃ MOŃKI (foto nr5) – „ W tym roku stworzyliśmy drużynę i zgłosiliśmy się do rozgrywek III ligi, posiadamy około 30 zawodników trenujących, średnia wieku około 22 lat. Ja pracuje w średniej szkole jako nauczyciel w-f. W tym turnieju uczestniczymy pierwszy raz.”

Bogusław Wszeborowski kierownik oraz zawodnik MLEKPOL MOSIR GRAJEWO –„ Turniej organizujemy rok rocznie. Memoriał imienia naszego kolegi, działacza sportowego, pracownika ZAKREM-u JULIANA LITWINOWICZA, który dwanaście lat temu tragicznie zginął w wypadku.
Wcześniejsze turnieje staraliśmy się wygrywać obecnie łączymy to z pracą szkoleniową, do gry wchodzą nowi, młodsi zawodnicy. Przy okazji zapraszamy kibiców siatkówki na ostatni w tym sezonie mecz III ligi piłki siatkowej Mlekpol MOSiR Grajewo - Sukss Suwałki we wtorek 22-02-2005 godz.18.00 hala MOSiR Grajewo.

e-Grajewo.pl


F O T O


Komentarze (2)

a do kotrej to bedzie trwalo?????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.