środa, 28 lutego 2024

Sport

  • 13 komentarzy
  • 12272 wyświetleń

Mecze Warmii i ŁKS-u

W niedzielę Warmia Grajewo rozegrała kolejny mecz w III lidze piłki nożnej. Podopieczni Przemysława Kołątaja przegrali 0:1 wyjazdowe spotkanie w Paradyżu z tamtejszą Ceramiką. 

 ŁKS Łomża rozegrała w sobotę ostatni mecz w roli gospodarza w Grajewie. Tym razem rywalem biało-czerwonych był spadkowicz z ekstraklasy Polonia Warszawa.

ŁKS ŁOMŻA - POLONIA WARSZAWA  1 : 0 (0:0) - mecz w Grajewie.
Bramka: Maciej Lesisz 60
ŁKS: Kamil Ulman - Paweł Galiński, Zbigniew Kowalski, Krzysztof Janicki, Paweł Głowacki, Mariusz Marczak (73 Iwo Zubrzycki), Łukasz Jasiński, Tomasz Łuba, Jacek Dąbrowski, Andrzej Rybski (83 Rafał Bałecki), Maciej Lesisz (90 Marcin Grabowski). Trener: Czesław Jakołcewicz.
POLONIA: Żankarlo Simunić - Konrad Gołoś (66 Jacek Kosmalski), Ivan Udarević, Łukasz Piątek, Radosław Bartoszewicz (79 Kamil Kuzera), Marek Citko, Sebastian Olszar (11 Maciej Tataj), Mariusz Zasada, Branko Hucika, Krzysztof Bąk, Jacek Moryc. Trener: Waldemar Fornalik.
Sędziowali: Sebastian Jarzębak jako główny oraz Tomasz Rusek i Bartłomiej Lekki (Bytom).
Żółte kartki: Paweł Galiński, Łukasz Jasiński, Rafał Bałecki, Iwo Zubrzycki (wszyscy ŁKS).
Widzów: 800 (w tym 200 z Warszawy).
Żródło Przeglad Sportowy

W czasie przerwy grupa kilkunastu kibiców ŁKS-u przeskoczyła ogrodzenie trybuny i zaczęła biec w kierunku sektora kibiców przyjezdnych. Służby porządkowe nie były w stanie opanować sytuacji, więc na pisemny wniosek organizator imprezy skierował prośbę o pomoc policji.  Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i tyralierą zepchnęli chuliganów z powrotem do sektora ŁKS-u. W trakcie działań policjanci zatrzymali jednego, najbardziej awanturującego się zadymiarza. Kilka minut później, po rozpoczęciu drugiej połowy meczu ta sama grupa stadionowych chuliganów zaczęła rzucać w stojących w rejonie boiska policjantów śnieżnymi kulami. W niektórych śnieżkach ukryte były kamienie, jednak żaden z mundurowych nie został ranny. Oprócz śnieżek w kierunku funkcjonariuszy padały także wulgaryzmy i znieważenia.  Policjanci ponownie  przywrócili porządek na trybunie. Zatrzymali 6 pseudokibiców w wieku od 15 do 26 lat. Chuligani odpowiedzą za zakłócenie imprezy masowej oraz znieważenie funkcjonariusza publicznego. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

sierż. Kamil Tomaszczuk

Galeria zdjęć


poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

Komentarze (13)

WARMIA WYGRAĆ MUSI HUHUHHUHUHU

Ja obstawiam drugie zwycięstwa i Warmii i ŁKS-u. Chociaż w meczu ŁKS będzie troche trudniej o 3 punkty.

Warmia wygra a łks mnie nie interesuje. Będzie 2:1 dla Warmii.

warmia musi wygrac bo jest dobra bedzie 2;0

Warmia i łks to spatkowicze i dostaną bencki

Warmiści dostali kase i wygrywają!!!!!!!!

Warmia gra w niedziele

DJURA stadion odśnierza:DD:uuuuuuuuuuuu

błyskawiczna reakcja policji?!!
Panie sierżancie:) Chyba każdy widział, że Policja weszła na stadion już po całym zamieszaniu.

TYLKO ŁOMŻA TYLKO ŁKS

O incydentach z meczu donoszą już media ogólnopolskie, np. RMF FM w relacji po 16. I znów Grajewo staje się znane, niestety z tej złej strony...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.