poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 9 komentarzy
  • 9572 wyświetleń

Mecze gr. młodzieżowych

W dniu 26 .09 04r. najmłodszy zespół piłkarski Żacy pokonał na wyjeździe Mlekowitę Wysokie Mazowieckie 0-4. bramki strzelili Tuzinowski Mateusz, Maciorowski Paweł, Dziekoński Marcin, Mikucki Marcin.26 września, Grajewo stadion miejski przy ul. Piłsudskiego


TRAMPKARZ STARSZY I
Mecz o godz.10:00
MOSIR GRAJEWO- SOKÓŁ SOKÓŁKA
Wynik 6:1TRAMPKARZ STARSZY II
Mecz o godz. 12:00
MOSIR GRAJEWO II- SKRA CZARNA BIAŁ.
Wynik 1:3

Trener gości – Zbigniew Gołko
- Prowadzę Skrę Czarna Biał. już od 5 lat, dzisiejsze spotkanie było w początkowej fazie nerwowe, dla tego że chłopcy grali wiadomo na obcym boisku, jest presja i doping tutejszych kibiców i trenera Matysiewicza, który głośno komentuje wszystkie akcje swoich zawodników - tak że zawodnicy moi byli troszkę wystraszeni – ale po mojej reprymendzie w szatni nabrali wiary w siebie i w drugiej połowie poszło kilka pięknych akcji po których padły bramki. Wygraliśmy 3:1 , jestem zadowolony z gry, wszyscy zagrali pięknie poza małymi wyjątkami. Myślę ze dzięki temu zwycięstwu przesuniemy się w tabeli na 2 lub 3 miejsce! W tym roku mamy realne szansę aby wygrać tą ligę, która jest troszeczkę słabsza niż w roku ubiegłym- myśmy nabrali ogłady, rutyny . Uważam, że zrobiłem dobrą pracę – jestem zadowolony z tych zawodników – liczę ze zrobią karierę piłkarską – bardzo bym sobie tego życzył. Dziękuję za rozmowę.


Trener gospodarzy – J. Matysiewicz ( w zastępstwie)

- Byliśmy zespołem młodszym , zawodnicy z Czarnej Białostockiej to w większości zawodnicy z rocznika 1990, są jak widać wyrośnięci posiadają przewagę fizyczną na boisku. Pierwsza połowa należała jednak do nas – graliśmy piłeczką , stworzyliśmy więcej sytuacji strzeleckich. W drugiej połowie na pewno chłopcy nie wytrzymali kondycyjnie – i to zaważyło o końcowym wyniku. Najistotniejsza jest jednak sama gra. Przed spotkaniem stawiano na duża przegraną – a gra pokazała, że przy odrobinie szczęścia mogło być inaczej.
Kamiński Andrzej – ojciec trzynastoletniego Sebastiana ( obrońcy MOSiR G-wo nr 20)
- Syn występował wcześniej w Wissie Szczuczyn a od tego sezonu w MOSiR Grajewo. Wiem, że Sebastian posiada talent wrodzony – sam grałem w młodych latach w Klubie Wissa Szczuczyn – tradycja została zatem podtrzymana, nasza cała rodzina czynnie uprawiała i interesuje się piłką nożną. Liczę, że Sebastian pod okiem trenerów osiągnie dobre wyniki i nie zawiedzie naszych i swoich oczekiwań. Czeka go dużo pracy i wyrzeczeń.Pogoda dopisała jak również kibice - coraz więcej osób przychodzi aby obserwować zmagania młodych sportowców.
e-Grajewo.pl


www.MOSIR.e-grajewo.pl

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (9)

Kibiców by się przydało. Czego siedzicie w tych domach?? Warto zobaczyć jak grają przyszłe gwiazdy futbolu!!!!!

czy przychodzi coraz więcej?? nie powiedziałbym większosc kibiców to inni piłkarze MOSiR-u

Skra Czarna Białostocka Górą

przyszle gwaizdy footbalu? przyszle gwiazdy nie przegrywaja 5 meczy na 6 i nie szczyca sie ze sa znani (tym ze sie ktos szczci ze jest znany jest jeden pilkarz Trampkarzy P...)
Karol wiesz o kogo chodzi...

oni na gwiazdy sie nie nadają grajewską piłka nożna bedzie rzadzic druzyna trampkarzy starszych pod opieką pana Matysiewicza juz w tym wieku widać ze bardzo dobrze zapowiadają się rafał kozikowski, maciej sobczyk, paweł matysiewicz, tomek lewosz oraz bramkarz zalewski oni nie przegrywaja meczow i sa w czubie tabeli a nie jak te cieniasy ktore wszystko olewa ktorzy przegrywaja wszystkie mecze po 5 albo wiecej do zera

brawo fan warmii nareszcie ktos powiedzial cos madrego

Kto wygra mecz Skra Skra Skra

Najlepszy jest i tak Jasiu.

stare dobreeeeeeeeeeeeee czasy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.