wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11055 wyświetleń

Maturzyści czekają

Tegoroczni abiturienci szkół średnich zdający tzw. nową maturę jeszcze czekają na wyniki egzaminów dojrzałości. Wiadomo, że w dwóch szkołach naszego regionu egzamin zostanie powtórzony. Jedną z nich jest placówka łomżyńska - druga jest niewiadomą. Młodzi ludzie denerwują się, czy to przypadkiem nie ich szkoła.

Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży H. Sutyniec (tel. 086216-44-95) twierdzi, iż nie może udzielić informacji, która szkoła powtarza maturę - wiedzą o tym dyrektorzy - mówi. Informuje jedynie, że wyniki nowych matur zostaną ogłoszone 27 czerwca br.


Do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2004/2005 przystąpiło 46 absolwentów Liceum Ogólnokształcące w Szczuczynie. Przedmioty wybierane przez uczniów podane są w poniżej. Do przebiegu egzaminu nie było dotychczas uwag zarówno ze strony uczniów, jak i OKE w Łomży. Wyniki zostaną przekazane 27 czerwca. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych absolwentów. Życzymy im przyjemnego wypoczynku w czasie tych najdłuższych wakacji, choć czas oczekiwania na wyniki nie pozwala w pełni korzystać z ich dobrodziejstwa.
Liczba uczniów w klasach programowo najwyższych - 46
Liczba uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego - 46
Przedmioty wybierane przez uczniów: matematyka - 12, historia – 10, biologia – 18, geografia – 6, chemia – 1, jęz. angielski – 40, jęz. niemiecki – 6

Informuje dyr. Zespołu Szkół w Szczuczynie R. Klimczak


Wyników nowych matur jeszcze nie ma. W Zespole Szkół w Niećkowie 45 osób zdawało maturę w starej wersji – wszyscy zdali. Najczęściej wybieranymi przedmiotami były matematyka, geografia, historia, język angielski. 8 osób napisało egzamin na ocenę bardzo dobrą co upoważnia przy ocenach dobrych i b. dobrych na świadectwach przez ostatnie dwa lata do zwolnienia z ustnych egzaminów maturalnych.
5 osób uzyskało w tym roku bardzo wysoką średnią - ponad 5 i otrzymało świadectwa z czerwonym paskiem. Życzyłabym sobie kolejnych takich roczników jak ten odchodzący. Bardzo aktywna młodzież z wynikami i osiągnięciami naukowymi, sportowymi i kulturalnymi – chwali swoich uczniów dyr. ZS w Niećkowie Z. Kurowska

W Zespołe Szkół w Wojewodzinie "starą" maturę zdawały 53 osoby. Pisemnie z języka polskiego (jak wiadomo) – wszyscy, natomiast drugi przedmiot to:
matematyka – 10 osób,
j. niemiecki – 6 osób,
historia – 31 osób,
geografia – 2 osoby,
z tego 2 osoby mają poprawki w sierpniu (1 – j. polski, 1 – geografia) reszta zdała,
uzyskana średnia – 3,0 - informuje dyr. szkoły K. Choynowski.

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (9)

no czekam czekam i nic....:)
ale raczej dobrze mi poszło :)

trzeba dac w lape to sprawdza wczesniej korupcja w grajewskich szkolach to standart.pozdrawiam

przecież to nie grajewo sprawdza - niemądry jesteś
gadac głupoty każdy potrafi

Trzymam kciuki za wszystkich!!

Co za kurdupel ten "student", z kosmosu spadł? Jego wiedza pochodzi z epoki kamienia łupanego, całkowity brak znajomości aktualnych czasów.

właśnie!!!! zgadzam się z przedmówcą

ojejku no to jest głupie trzymac nas tyle w niepewnosci.. :/ a do 30 trzeba złożyc papiery :/ i teraz wez i bądz mądra...

Wojewodzin :
prawdziwe dane to
j.polski 1 nie zdała pisemnej ok 7 ustnych
gografia 1 pisemnych
jak zwykle e-grajewo promuje szkołę

Nie dosc ze do 30 trza zlozyc papiery to w dodatku jeszcze nie wiadomo w jakiej formie lub w jaki sposob przekaza nam te wyniki:/Tak to wszytsko zorganizowane ze szkoda gadac...:/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.