Kraj

  • 3 komentarzy
  • 4141 wyświetleń

Marihuana i konopie

Augustowscy policjanci w mieszkaniu 23-latka znaleźli marihuanę i krzewy konopi. Dodatkowo mundurowi ustalili, że takie rośliny uprawia także w lesie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

W miniony piątek policjanci z Augustowa wkroczyli do jednego z domów w gminie Sztabin. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam 23-latek może posiadać środki odurzające. Podczas sprawdzania pomieszczeń policjanci znaleźli blisko 9 gramów zielonego suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Ponadto w trakcie przeszukania mundurowi zabezpieczyli 6 rosnących w doniczkach krzewów konopi, specjalistyczne oświetlenie oraz pojemniki z nawozem wykorzystywane do podlewania uprawy. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna hoduje takie rośliny także w pobliskim lesie. Okazało się, że rośnie tam 9 kolejnych krzaków. 23-latek usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. – oficer prasowy KPP w Augustowie

Komentarze (3)

biedaczek, chciał zarobić w biednym kraju.

niedadzo zarobic i biedaczkowi niestety pozdro.

no i nasz swiat jest o wiele bezpieczniejszy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.