niedziela, 1 października 2023

Sport

  • 5 komentarzy
  • 10654 wyświetleń

"MARATONKA" w Bochni

MARATONKA GRAJEWO BIEGAŁA W KOPALNI SOLI W BOCHNI

W sobotę 3 marca zawodnicy Amatorskiego Klubu Biegacza Maratonka Grajewo wzięli udział w 12 godzinnym Podziemnym Biegu Sztafetowym w Kopalni Soli w Bochni. Wystartowali oni w gronie 52 sztafet z Polski, Litwy i Niemiec. Biegacze rywalizowali na trasie znajdującej się 212 metrów pod powierzchnią ziemi. W ciągu 12 godzin czterech członków sztafety musiało przebiec jak najwięcej kilometrów.

W barwach Maratonki pobiegli: Waldemar Szycik, Krzysztof Drężek, Sławomir Cimoch i Jarosław Dembiński. Z wynikiem 157 300 m zajęli oni w debiucie 18 miejsce. Zwyciężyła ekipa AMD NTT System Gdynia 198 440 m przed Empolit Ltd. WKB Wałbrzych 196 020 m i MOK Mszana Dolna 193 600 m. Wszystkie sztafety przebiegły ponad 8 000 km i wynik ten zgłoszony zostanie przez organizatorów do księgi Guinessa.

Zawodnicy z Grajewa doskonale promowali nasze miasto, bo m. in. Waldemar Szycik udzielił na żywo wywiadu w TVN, a ponadto rozdawali oni innym biegaczom gadżety miasta otrzymane z Urzędu Miasta.

WJ

niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (5)

kawal dobrej roboty dla miasta grajewa wykonali chlopaki pod ziemia , sam widzialem jarka, krzyska i waldka w twn-ie

gratulacje, pozdrowionka dla was:)

to sie nazywa miec charakter, gratulacje

daj boze takie zdrowie ,od dluzszego czasu obserwuje was i podziwiam, tez zaczne od niedzieli biegac z wami o godz.12 czy to jest aktualne...

Wielkie gratulacje dla Reprezentacji Grajewa z solnego grodu-składa bochnianka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.