piątek, 27 stycznia 2023

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9934 wyświetleń

Mały szachista

W dniu 3 maja w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 8 oraz Przedszkolaków w Szachach.
Organizatorem był Klub szachowy „Juvena Hańcza” Suwałki. Powiat grajewski reprezentował Dawid Klonowski lat 7, uczęszczający do klasy „0” w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, zajmując IX wysoką pozycję oraz zdobywając V kategorię szachową.

Szachy to niezwykle trudna i wymagająca gra stymulująca rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtująca jego osobowość i pozwalająca na rozwój twórczego potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku.

Obecnie Dawid przygotowuje się do Mistrzostw Polski Przedszkolaków, które odbędą się w czerwcu br. także w Suwałkach. Na zajęcia szachowe Dawid uczęszcza dwa razy w tygodniu do ZSM nr 1 oraz SP nr 2 w Grajewie, osobą prowadząca (trenerem) jest Pan Zbigniew Okulewicz.

Dla e-Grajewo Iwona Książek-Klonowska

środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

poniedziałek, 23 stycznia 2023

Grajewo, ALPN 23.01.2023

Komentarze (5)

Mały a juZ jaki mAdry GRAtULACJE ziom

gratulacje Dawid

rzycze wiecej sukcesow dawidku

Taa nie ,no Gratulacje. Życze dalszych sukcesów ;). Tak na marginesie...Dawid to mój sąsiad :P POZDRo :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.