piątek, 28 stycznia 2022

Kraj

Lozano i Bonitta do domu

 

 Koniec z zagranicznymi trenerami w siatkarskich reprezentacjach. Najbardziej prawdopodobny wariant: trenerem siatkarzy - Krzysztof Stelmach, Alojzy Świderek - siatkarek. Chyba że na pracę w Polsce zdecyduje się legendarny Bernardo Rezende.

Po środowej porażce z Włochami Raul Lozano nie wykluczył przedłużenia kontraktu, ale w Polsce decyzje już zapadły.

- Raul kończy u nas pracę wrześniowymi barażami o mistrzostwa Europy - mówi w rozmowie ze Sport.pl i "Gazetą Wyborczą" Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Cenię zagranicznych trenerów, są dobrzy, ale chcę spróbować kogoś z Polski. Nie mamy czasu, by nowy szkoleniowiec poznawał środowisko, bo już za rok kolejne imprezy, w tym mistrzostwa Europy kobiet u nas w kraju.

Najpoważniejszym kandydatem na następcę Raula Lozano w kadrze siatkarzy jest 41-letni Krzysztof Stelmach, który po 26 latach właśnie zakończył karierę. - Terminował u Lozano, pół kariery grał we Włoszech i naprawdę wie, jak to się robi - mówi Przedpełski. Związek kontaktował się już ze Stelmachem.  www.sport.pl/

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.