Sport

  • 33 komentarzy
  • 12747 wyświetleń

Lodowisko w Wojewodzinie

Szkoła w Wojewodzinie od kilku dni posiada naturalne lodowisko. Wysiłkiem uczniów i Pana Piotra Manturo jak co roku miłośnicy jazdy na łyżwach mogą szkolić swoje umiejętności.
Wymiary 25 x 18 m.
Czynne codziennie.
Zespół Szkół w Wojewodzinie
tel./ fax. 0-86-272-22-31


Łyżwy z Allegro 


e-Grajewo.pl

Komentarze (33)

dlaczego i z jakiej przyczyny Grajewo nie posiada lodowiska - chociazby jednego. Moze "madry" przepis to spowodowal, albo chora oszczednosc?

A co wogóle posiada Grajewo - może ktoś odpowie na to pytanie

A co wogóle posiada Grajewo - może ktoś odpowie na to pytanie

Grajewo posiada bardzo mądrą władzę której stołki przykleiły się do tyłków i takimi bzdurami to oni nie zajmują się.

Jak ja uczyłem sie w średniej szkole to wszedzie były lodowiska,ale o ile pamiętam to my sami wylewaliśmy ,,nawet nocami to były lata1980-1983.Teraz jak słysze że nie ma lodowiska w Grajewie a dzieci ślizgaja sie na ''kołowskiej'' i przy biedronce ,to żal mi tych dzieciaków.Dorosli-pomyslcie o tym

Czy w Grajewie działa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.Pogonić pracowników do pracy ,dogadac się z szkoła SP2 i w ciągu jednego dnia może dwóch konserwatorów zrobic fajną sprawę. Panie Burmistrzu uderzyc pięścią

zaraz, to w naszym miasteczku zajmuja sie mieszkancami?:D

Dorosli wogole nie dbaja o to zeby dzieciaki mialy gdzies sie poruszac , nie ma basenu a nawet lodowiska tez na pewno za wielka inwestycja.

Panie burmistrzu uderzyć w stół! hahahahaha już to widzę !!

Grajewo to jedna wielka żenada. Nic tu nie ma.

hahah nasze władze zadowala łód na biedronce, uwazają ze to dobra rozrywka dla dzieciaków.. hahahahha

my tez chcemy takie lodowisko w grajewie co to jest ze nawet w grajewie niema czegos takiego a np. w wojewodzinie jest wstyd . zreszto jaki burmistrz i takie jest grajewo :(:(

to przykre!! nasze miasto wcale się nie rozwija a wręcz przeciwnie uwstecznia się...!!! i jak zwykle nikogo to nie obchodzi

a co tu robią zdjęcia z zeszłego roku??(1 i 5).

kur!!!! wezmiecie sie w koncu za jakas robote czemu nie moze byc grajewie takiego czegos zmieniaja sie kadry a nikt nic nie zrobi tylko zeby dla swojej ........

1. Brawo p. Dyrektorze z Wojewodzina , zrobiłes I lodowisko w pow grajewskim.
2.. p. Dyrektorze MOSiR Grajewa - .. do roboty, pogonić ludzi.
Jestem uczniem liceum, gdyby tak nasza szkoła miała plac na lodowisko, to może ........... i lodowisko

ludzie czy wy myslicie ze MOSIR lodowisko zrobi na hali a gdzie bedziemy grac w piłke jak wiem to MOSIR nie ma takich terenow na lodowisko , sa szkoły a w nich nauczyciele , warmia , i sami tez mozecie wyjsc z inicjatywa i pomysłem zrobienia czegos w tym miescie , a jak jestes uczniem liceum i nie wiesz gdzie twoja szkola ma boisko to zapytaj nauczycieli i moze tam zrobicie lodowisko. pozdrawiam .....

1. Gdyby liceum miało plac lodowiska by nie było - w życiu parę razy miałem okazję decydować o wylaniu lodowiska - zawsze następnego dnia była odwilż. Już takie mam szczęście;-)
2. Kierownik MOSiR to gdzie niby ma to lodowisko zrobić - na hali?, na parkingu przed halą? Bo placu to MOSiR innego nie ma. Pozdrawiam.aj.

To jest gospodarz!!!!! który coś robi dla młodzieży wybory blisko więc dyrektorze czas startować na gospodarza Grajewa i pokazać że jak się chce to można zrobić wszystko małym nakładem najwżniejsze są chęci

Jeszcze rzecz jedna, bynajmniej nie tylko z zawiści, że Kolegę chwalą:-)
Być może zauważyliście, że kilkanaście lat temu lodowiska czy inne otware obiekty sportowo- rekreacyjne spotykane były na każdym niemal kroku.
Dzisiaj jest ich bardzo niewiele, a otwarciu np. sezonowego lodowiska w Łodzi towrzyszyły nawet media. Przyczyna jest niezwykle prosta - za wszelkie szkody, ktorych dozna użytkownik na takim obiekcie odpowiada jego administrator. Nawet jeśli użytkownik wszedł tam bez jego pozwolenia, a obiekt jest niedozorowany. A jeśli, nie daj Boże, jakiegoś atestu nie było, regulaminu korzystania nie wywieszono, barierek nie postawiono, nawierzchni się nie wyrównuje - to i w przypdku powazniejszego zdarzenia postępowanie prokuratorskie pewne.aj.
Ps. tzw. nasze boisko nie moze zmienić się w lodowisko choćby dlatego, że nie ma tam punktu czerpalnego wody -zaś użycie wody z hydrantu przeciwpożarowego to jej kradzież.

Zadnego tłumaczenia typu MOSiR nie ma placu. Działalnoscią statutowa MOSiR jest promocja SPORTU, a w szczególnosci dla dzieci i młodzieży! ...powinien pewne wzorce zaczerpnąc od dyrektora z Wojewodzina - chęci ,chęci. Wskazuje miejsca na lodowisko: boisko przy szkole 2, plac asfaltowy przy stadionie na Piłsudskiego, boisko, plac przy hadesie.
PS Zblizą sie BAL SPORTOWCA, zobaczycie ile to zasług otrzymaja nasi "... " zwiazani z działalnoscia sportową - śmiechu warte

Idąc tokiem rozumowania a.j. pytam, czy ślizgawka przy Biedronce ma atest i swój regulamin? Czy chodniki w Grajewie, za które odpowiada administrator mają atest ?
Ludzie trzeba sie cieszyć, że przynajmniej część osób może skorzystać z tego dobrodziejstwa. Po drugie idzie odwilż jak sugeruje a.j. i tak będzie po lodowisku.

Proszę zuważyć, ze nie kwestionowałem potrzeby takich przedsięwzięć jak lodowisko.
Przeciwnie - uważam, że są potrzebne i dobrze, że Panu Karolowi się chciało zaryzykować, a jego nauczycielom zrobić.aj.

pamiętam czasy kiedy przy każdej szkole w grajewie było lodowisko i nie trzeba było wielkich nakladów sami wszystko robiliśmy a naszym nauczycielem od w-fu był p. J. MOŁCZANOWSKI jak nie wiecie jak zrobić lodowisko to spytajcie go-pozdrowienia dla p.J.M

Lodowisko a sprawa polska! /bardzo fajnie, to wszystko przez PIS/

jak kierownik MOSIR-u ma dzialacć jak on czasami bywa w pracy. To jest dobry kolega Pana burmistrza.Ciekawe jakie dostanie wyróznienie od Pana redaktora Sarnackiego.Ludzie tutaj w tym Grajewie to naprawdę coś sie dzieje ,a wy narzekacie. Wstyd. Dzieci i młodziez która się uczy musi płaćić za wejście na wspaniałą halę Brawo .Tak trzymać !!!

pozdro dla wszystkich,któży jeżdżą na lodowisku:D

Stadion przy Piłsudskiego jest w tej chwili terenem budowy i nikt o zdrowych zmysłach nie zrobi tam lodowiska. Wystarczy, że ktoś złamie nogę i firmą która robi modernizację zainteresuje się prokurator. Ale dlaczego nie ma lodowiska na przykład przy szkole nr 4, nr 2 czy nr 1?

OOOOOOOO nawet w wojewodzinie jest. Aw szczuczynie:( ludzie zrubcie coś

w grajewie lepszey

Czyż to nie piękne - jaką siłą są media. Ktoś coś krzyknął, opisał, powspominał jak kiedyś bywało i są lodowiska. Jak niewiele trzeba żeby dzieci się cieszyły. Prawda? Tylko trochę chęci. Jesteśmy jako Grajewo teraz potentatem lodowiskowym. Super.Cieszę się chociaż wiem, że to trochę na siłę ta inicjatywa.

kto wie jak lub umie naostrzyć łyżwy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.