Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 9702 wyświetleń

Lista płac cz. 2

Dochody w instytucjach samorządowych ( rok 2003)

Zestawienie cz. 2 ( czytaj)W drugiej części " Listy płac" nie ma osób, które przekroczyły kwotę 100 tys. zł rocznych dochodów.
Bardzo blisko tej kwoty znalazł się Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski ( 99.403.10 zł)

Zestawienie cz. 1 ( czytaj)

e-Grajewo.pl

Komentarze (17)

chyba musze isc do okulisty-żadnej listy tu nie widzę

pobory dyrektora domu ,,kultury" to chyba przesada?

JA JESTEM W SZOKU BARDZO WAŻNI SAMORZĄDOWCY!!!!

sekretarz w gminie tyle zarabia?-toć on po Polsku dobrze wysłowić się nie potrafi.

zgadzam się w 100 % "z częstym bywalcem teatru i kina w G-wo, choć jeszcze kino" w Grajewie jest??????? za co że od kilku lat nie działa... a dyrektorom za próżność nabijać kieszenie naszą kasą.....dajcie trochę bezrobotnym,albo dołóżcie młodym na studia a nie sami ciągniecie z "pustego" budżetu ...wstydzcie się!!!!!!!!!!!!!!

CZYM SIĘ ZAJMUJE DYREKTOR DOMU KULTURY ? CZY KTOŚ WIE?

sezon ogórkowy ?
pieniądze zawsze wzbudzają emocje !
już jesteście tak słabo oglądalni że łapiecie się "tanich" chwytów ....
zaglądanie do cudzych kieszeni .. FE !
pracownicy firmy prywatnej - kto wam broni być dyrektorami ?

do yuio - mój drogi, żeby zostac dyrektorem w budżetówce trzeba mieć taaaaakie niesamowite plecy, czyli znajomości! a co do listy płac? każdy ma prawo wiedzieć ile zarabiają nasi urzędnicy i bardzo dobrze że można sobie tę listę przejrzeć na portalu, przynajmniej nie trzeba daleko szukać informacji :>, a na marginesie, to ręce składam do Boga i pytam za co oni biorą tyle kasy? za siedzenie i pierdzenie w stołek, a większość z nich nie ma ani adekwatnego wykształcenia, ani nie posiada znajomości języków obcych, nie wspominają już o ojczystym, przecież kiażdy z nas wie jak odbywa się rekrutacja takiego urzednika, nie oszukujmy się yuio - pracownicy firmy prywatnej nigdy nie zostaną dyrektorami w budżetówce!!!!!!!!

do yuio - A CO PRAWDA W OCZY KOLE MOŻE SAM JESTEŚ PRACOWNIKIEM BUDŻETÓWKI I JESTEŚ NA TEJ LIŚCIE fuj....

Jaka praca taka płaca.Tylko dlaczego za siedzenie na tyłkach tak dużo płacą.Nie chcę uogólniać.Na pewno na tych 2-óch listach są osoby, które zasługują na takie wynagrodzenie a może nawet i wyższe.Jednak jestem przerażona! W G-wie, Szczuczynie czy Wąsoszu prawie nie ma inwestycji,bezrobocie nie spada,nie powstają nowe firmy... Za co się dostaje 6 - 10 tys. zł m-nie? Chyba za marne wyniki.Może to tak powinno być?

Niektórzy z nich w prywatnych firmach nie mają racji bytu a w urzedach biorą kase szok

spójrzcie na klawiaturę "fdsa" czy "yuio" nie bardzo wyszukane. Zawsze obronne dla Burmistrza i Starosty, to może oni.
Czasami czytając można zauważyć jakby pytania do burmistrza były napisane na zamówieni.

wójt w wąsoszu to pomaga tylko rodzinie pracowników aopieka daje tylko rodzinie

Ludzie, czy Wy nie macie co robić??? Ta wirtyna, te Wasze komentarze na ww temat świadczą o bardzo dużej ilości posiadanego przez Was wolnego czasu, który lepiej spożytkować na swój rozwój; może lepiej w tym czasie przeczytać ciekawą książkę, obejrzeć ciekawy film, porozmawiac z rodziną, pomodlić się.... Po co Wam taka wiedza????? Po co te komentarze???? Czy jesteście w stanie to zmienić??? ....Wy chyba naprawdę nie wiecie co z sobą robić !!!
PS . Znacie to powiedzenie: umiesz liczyć?..licz na siebie.

ani kompetencji,ani umiejetnosci na zajmowanym stanowisku nie macie.dac wam 500zł.co miesiac i powinniscie ludzi w piety calowac ze was wybrali.tumany jedne.

Popieram tych,którzy piszą,że urzędnicy samorządowi biorą pieniądze za nic,chociaż powtarzając za jednym z podrzędnych pracowników tych instytucji,''trzeba mieć dużo zdrowia,żeby wytrzymać te wszystkie bankiety'',...Może na to potrzebne im pieniądze!!!!!NA ZDROWIE!!!

Tak...tak, trzeba mieć naprawdę dużo zdrówka, aby przeżyć te wszystkie wigilie,Dni...,stuniówki, przecięcia wstęg, otwarcia,...trzymajcie się zdrowo w Nowym Roku!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.