Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 15948 wyświetleń

List z pogróżkami

KPP Ełk: 14-latek grożąc zabójstwem i spaleniem mieszkania chciał wymusić 1.000 zł.

Policjanci zatrzymali 14-letniego chłopca, który w skrzynce na listy, zostawił mieszkance Ełku list z pogróżkami i żądaniem przekazania mu pieniędzy w kwocie 1.000 zł. Nastolatek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci ustalili także 16-latka, który pomagał mu w napisaniu listu. Teraz o losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

W piątek do policjantów z Ełku zgłosił się poruszony mężczyzna, który zawiadomił, że w skrzynce na listy znalazł kartkę adresowaną na imię i nazwisko swojej żony. Autor listu żądał od kobiety pozostawienia w skrzynce na listy pieniędzy w kwocie 1.000 zł. Groził, że jeżeli nie spełni jego żądania do godziny 10:00 następnego dnia,  spali jej mieszkanie, a ją samą dotkliwie pobije. Już następnego dnia kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę, który przyszedł odebrać swój łup. Jakże ogromne było zdziwienie policjantów, kiedy okazało się, że to 14-letni chłopiec. Nastolatek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci ustalili także 16-latka, który pomagał mu w napisaniu listu. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.


Komentarze (4)

teraz te gimby to najgorsze. tepe dzidy

A ja dostawalam smsy z pogrozkami i policja w grajewie nie potrafila ustalic kto to jest , zostalam odeslana z kwitkiem , brawo dla Elckich policjantow :)

sadze ze redakcja w zlym miejscu umiescila ten artykul. Powinien byc z lewej strony nijak to sie ma do miasta w ktorym mieszkam. Nie czytam tego.. Kocham was :**

ona: Policja w ełku też by nie ustaliła sprawcy gdyby go nie to że złapała go na gorącym uczynku. A do Ciebie jeśli pogróżki były wysyłane z telefonu na karte to nic dziwnego że Cię odesłali... w takich sytuacjach policja jest niemal bezradna

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.