czwartek, 28 października 2021

Sport

  • 16 komentarzy
  • 23711 wyświetleń

Lekkoatletyka przy PG3

Lekkoatletyka przy PG3
Dnia 10.05.2011r. w Grajewie rozegrana została Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w lekkiej atletyce. W zawodach wzięli udział  uczniowie z sześciu gimnazjów powiatu grajewskiego. Organizatorem Gimnazjady było Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie. Sędzią głównym zawodów był Janusz Jarząbek.

                                KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                            CHŁOPCY

Bieg 100 m
1. Agnieszka Karwowska – G Wąsosz        1. Sebastian Gbur – PG 2 Grajewo
2. Paulina Karwowska – G Wąsosz        2. Robert Ladziński - G Wąsosz
3. Magda Niecikowska – PG 2 Grajewo    3. Damian Matysiewicz- G Rajgród
4. Monika Wróblewska – PG 2 Grajewo    4. Rafał Dziergowski – PG 2 Grajewo   
5-6 Justyna Karwowska – G Danówek        5. Damian Pługow – G Wąsosz
5-6 Magda Kowalewska - G Wasosz        6. Krystian Kaszeta – G Rajgród
7-8 Dominika Brzostowska – PG 3 Grajewo    7. Paweł Sypytkowski – PG 3 Grajewo
7-8 Paulina Kowalewska - G Wąsosz        8. Robert Sulima – PG 3 Grajewo
9.Mariola Zyskowska  -  G Danówek          9. Tomasz Polakowski– PG 3 Grajewo
10.Katarzyna Lenczewska – PG 3 Grajewo    10. Bogdan Malinowski– G Danówek
11.Łucja Czaplicka – PG 3 Grajewo        11.Szymon Pliszka – G Wąsosz
12.Katarzyna Smolińska – PG1 Grajewo        12. Damian Czopek – G Rajgród
13. Sylwia Sokołwska – G Danówek        13.Wojciech Koszczuk – PG 1 Grajewo
14. Angelika Klepacka – G Rajgród        14.Łukasz Żbikowski – G Danówek
15. Jesica Romanowska -  PG 2 Grajewo
16. Dorota Chilińska – G Wąsosz
17. Elżbieta Bronakowska – G Rajgród
18. Marlena Karwowska – G Rajgród
19. Anita Stryjecka – G Rajgród
20. Katarzyna Bączek – PG 3 Grajewo
Bieg 300 m
1. Kamila Wróblewska – PG 2 Grajewo      1. Sebastian Gbur – PG 2 Grajewo
2.  Agnieszka Karwowska - G Wąsosz          2. Marcin Bekielewski – PG 2 Grajewo
3. Justyna Karwowska – G Danówek           3. Sebastian Lipiński - PG 2 Grajewo
4. Paulina Karwowska – G Wąsosz          4. Robert Ladziński – G Wąsosz
5. Paulina Kowalewska – G Wasosz          5. Robert Sulima - PG3 Grajewo
6. Emilia Jankowska  - PG 1 Grajewo          6. Jan Maciorowski – G Danówek
7. Justyna Burzyńska– PG 3 Grajewo          7. Michał Poniatowski - G Rajgród
8. Magdalena Kołowska – G Rajgród          8. Damian Matysiewicz – G Rajgród
9. Patrycja Litwinko – G Rajgród          9. Łukasz Żbikowski – G Danówek
10. Paulina Blaszko – G Danówek          10. Paweł Stypułkowski – PG 3 Grajewo
11. Aleksandra Sosnowska – PG 3 Grajewo      11. Bogdan Malinowski – G Danówek   
12. Ewelina Pawlin – G Rajgród          12. Tomasz Polakowski – PG 3 Grajewo
            13-14. Damian Pługow – G Wąsosz
            13-14. Szymon Pliszka – G Wąsosz   
                                                                               15 Patryk Mitros – G Wasosz
Bieg 600 m
1. Ewelina Kliś  – G Danówek        1. Mateusz Grochowski – PG 3 Grajewo
2. Dominika Orzechowska – PG 2 Grajewo    2. Marcin Zawadzki  - G Rajgród
3. Patrycja Niełacna – PG 2 Grajewo          3. Maciej Sokołowski – G Danówek
4. Patrycja Byl – G Wąsosz        4. Wojciech Karwowski  – G Wąsosz
5. Ewelina Laszczkowska  – G Wąsosz           5. Adam Maciorowski  – PG 2 Grajewo     
6. Aneta Pacikowska – PG 2 Grajewo         6. Maciej Szeszko – PG 1 Grajewo
7. Karina Szumska -  G Rajgród          7. Mateusz Drozdowski  - G Danowek
8. Karina Konopka – PG 1Grajewo        8. Emil Wysocki – G Danówek
9. Dominika Włodkowska – PG 1 Grajewo    9. Dawid Borzymowski – PG 2 Grajewo
10. Agnieszka Niecikowska - G Wasosz       
11. Marlena Karwowska – G Rajgród                
12. Kamila Blaszko – G Danówek
13. Katarzyna Brzostowska – PG 1 Grajewo
14. Monika Rydzewska – PG 1 Grajewo
15. Paulina Burzyńska – PG 3 Grajewo
16. Monika Zalewska – PG 1 Grajewo
Bieg 1000 m
1. Izabela Babul – PG 2Grajewo         1. Łukasz Obrycki  - PG 2 Grajewo
2. Ewelina Borkowska – G Rajgród         2. Artur Stryjecki – G Rajgród
3.  Agnieszka Kalinowska - G Danówek    3. Bartosz Cwalina – G Wasosz
4. Adrianna Niełacna – PG 2 Grajewo         4. Adam Wilczewski  – PG 3 Grajewo
5. Weronika Klimaszewska – G Wąsosz        5. Kamil Turowski   - G Danówek
                                                              6. Adam Karwowski – G Wąsosz
                                                                    7. Kamil Bronakowski – G Rajgród
                                                                   8. Daniel Świderski – G Danówek
                                                                        9. Patryk Parchuciuk – PG 3 Grajewo
                                                                        10. Łukasz Koniecko – PG 2 Grajewo
                                                                            11. Kamil Szemkiewicz – PG 1 Grajewo
                                                                    12. Artur Karwowski – G Danówek
                                                                      13. Rafał Grajewski – PG 3 Grajewo
                                                                           14. Marek Śledziewski – PG 1 Grajewo
                                                                      15. Rafał Rogowski – PG 1 Grajewo
Bieg 2000m
1. Mateusz Krukowski – G Danówek
2. Wojciech Lendo – G Danówek
3. Marek Kurzyna 0 G Danówek
4. Karol Zorba -  PG 2 Grajewo
5. Patryk Danowski – G Wąsosz
Skok w dal
1. Aleksandra Gudel – PG 1 Grajewo        1. Damian Lewosz – PG 3 Grajewo
2. Karolina Gładkowska – PG 1  Grajewo    2. Mateusz Zaborowski – G Wasosz
3. Magda Kowalewska – G Wąsosz        3. Sebastian Zyskowski – G Rajgród
4. Magdalena Kołowska  – G Rajgrod        4. Arkadiusz Golubiewski – PG 1 Grajewo
5. Katarzyna Smolińska – PG 1 Grajewo    5. Wiesław Baginski – G Wąsosz
6. Dorota Chilińska – G Wasosz        6. Bartosz Samaszko – PG 1 Grajewo
7. Kinga Lenkiewicz – PG 3 Grajewo        7. Przemysław Stępiński – PG 1 Grajewo
8. Angelika Przyborowska – PG 2 Grajewo       
9. Emilia Jankowska – PG 1 Grajewo       
10. Paulina Blaszko – PG 3 Danówek       
11. Elżbieta Bronakowska – G Rajgród
Skok wzwyż
1. Monika Maciorowska - G Danówek        1. Mateusz Gaładyk  – PG 1 Grajewo
2. Karolina Gładkowska  – PG 1 Grajewo    2. Mateusz Zamojski  - G Wąsosz
3. Olga Sekścińska  - PG 3 Grajewo         3. Brajan Romanowski  - PG 1 Grajewo
4. Karolina Rusak  – PG 3 Grajewo        4. Kacper Dębiński – G Wąsosz
Pchnięcie kulą
1. Beata Trzonkowska - G Wąsosz        1. Kamil Podchul  –  G Wąsosz
2. Monika Maciorowska - G Danówek        2. Maciej Tarnacki – G Wąsosz
3. Monika Brzósko – PG 1 Grajewo        3. Marcin Makowski – PG 1 Grajewo             4. Justyna Rydzewska  - G Rajgród    4. Paweł Piotrowski – G Rajgród
5. Katarzyna Arciszewska – G Wąsosz        5. Damian Makowski – PG 1 Grajewo
6.Aleksandra Dawidowska – G Danówek    6. Paweł Barankiewicz - Danówek
7. Aneta Bukowska – G Rajgród        7. Olaw Czyżewski  – PG 2 Grajewo
8. Anna Godlewska  – PG 3 Grajewo        8. Bartosz Budkiewicz – G Rajgród
9. Jolanta Jaśkowska  – G Danówek        9. Paweł Kiluk  –  PG 2 Grajewo
10.    Patrycja Ślicner – PG 1 Grajewo        10. Stanisław Witkowski – PG 3 Grajewo
11.Olga Zarzecka – PG 3 Grajewo               11. Szymon Jankowski – PG 2 Grajewo
12. Magda Niecikowska – PG 2 Grajewo
12. Wioleta Budna – PG 3 Grajewo               
13. Paulina Niecikowska – PG 3 Grajewo
Rzut oszczepem
1. Katarzyna Lenczewska– PG 3  Grajewo     1. Marcin Makowski - PG 1 Grajewo   
2. Monika Brzósko – PG 1 Grajewo          2. Sebastian Zyskowski - G Rajgród
3. Jesica Romanowska – PG 2 Grajewo     3. Tomasz Zalewski – PG 3 Grajewo   
4. Karolina Brzósko – PG 1 Grajewo         4. Marcin Zawadzki – G Rajgród   
5. Katarzyna Skibniewska – PG 2 Grajewo      5. Jan Borkowski – PG 2 Grajewo   
6. Kinga Drozd – G Rajgród            6. Maciej Makowski – PG 3 Grajewo   
7. Karolina Socha – PG 3 Grajewo          7. Marek Matysiak – PG 3 Grajewo
      8. Joanna Popko – PG 3 Grajewo         8.  Bartosz Markowski – G Danówek
      9. Martyna Cybula – PG 3 Grajewo         9. Przemysław Bagiński – G Danówek
      10. Magda Sulewska – G Danówek
      11. Urszula Archacka – G Danówek               
Biegi sztafetowe 4 x 100 m
1.G  Wąsosz        1. PG 2 Grajewo
2.G  Danówek        2. G Danówek
3. PG 2 Grajewo        3. G Rajgród
4. PG 3 Grajewo        4. PG 3 Grajewo
5. PG 1 Grajewo        5. Wąsosz
6. G Rajgród        6. PG 1 Grajewo
           
    KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

DZIEWCZĘTA
1.Gimnazjum w Wąsoszu                (226)        45pkt    opiekun: Jacek Jaworowski              
2.Gimnazjum w Danówku                (181,5)        39 pkt   opiekun: Iwona Gutowska          Przemysław Krukowski
3. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie        (181)        34 pkt          opiekun: Paweł Dembiński            Mariusz Wielgat
4. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie        (174)        30 pkt   
5.Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie        (170,5)        27 pkt
6 Gimnazjum w Rajgrodzie.                (140)        25 pkt   

CHŁOPCY

1. Publiczne Gimnazjum w Wąsoszu            (215,5)        45 pkt
    opiekun: Andrzej Jaworowski
2. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie        (203)        39 pkt
    opiekun: Karol Tuzinowski           
3. Gimnazjum w Danówku                (198)        34 pkt    opiekun: Marcin Karwowski  Przemysław Krukowski
4.Gimnazjum w  Rajgrodzie                (181,5)        30 pkt
5.Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie        (178)        27 pkt
6. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie        (157)        25 pkt   
   

    Do Półfinału Wojewódzkiego Podlaskiej Gimnazjady w lekkiej atletyce awansuje  po 5 - pierwszych dziewcząt i chłopców w każdej konkurencji. Półfinał odbędzie się 16.05.2011r.    o godz. 10. 30 (rzut młotem i chód sportowy o godz. 9 45) na Stadionie Miejskim    w Białymstoku.
    Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie Dyrekcji  Publicznego Gimnazjum Nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4  w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych. Nauczycielom wychowania fizycznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie za przygotowanie zawodów oraz  pomoc w sędziowaniu i sprawnym  przeprowadzeniu zawodów.   


Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
                         Regina Sulewska



fot. e-Grajewo.pl

czwartek, 28 października 2021

WARMIA - ORZEŁ (sobota 11:00)

wtorek, 26 października 2021

HATTRICK Białystok - WARMIA MOSIR Grajewo 0:2

Komentarze (16)

fajne foty :)))

$weet fotki ;3

znowu bez wynikow!

Gratulacje Janas ;)

Ymm ..
Foty fajne xd ;S Minki czasem takie ze szook ;p

Gratulacje :) ......>Wąsosz Najlepszy!

Wąsosz jest The best ;D

Hahaha ;D
Szzzacun ;D
Dobrze że Artur S. zajął dobre miejsce. To też dodatkowe punkty dla R-du ; )

Pg2 Grajewo najlepsze , czego kłamiesz?

Wąsosz Rządzi!!!!

PG 2 Najlepsze !!! ; ))


A czy ja powiedziałam że są najlepsi ?
Nie.
No właśnie czytaj ze zrozumieniem .
Napisałam że dobrze że zajął dobre miejsce i dlatego mają więcej punktów aniżeli zajął by np. 10 ; //

Pchnięcie kulą 12. Magda Niecikowska – PG 2 Grajewo. Bieg 100m 3. Magda Niecikowska – PG 2 Grajewo
to się popisałaś haahah

Wąsosz górą :P

Wąsosz jest najlepszy ;P

To było pewnie ze Wąsosz bdz. pierwszy .! ;P ;))

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.