UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 5630 wyświetleń

Lekkoatletyka dla każdego

W dniu 6.12.2016 r. w hali MOSiR w Grajewie odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Event w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!

W zabawach sportowych wzięło udział ok. 280 uczniów grajewskich szkół. Uczestnicy ćwiczyli na sprzęcie lekkoatletycznym dostosowanym do danej grupy wiekowej. Wśród konkurencji odbyły się rzuty turbo oszczepem, młotem, dyskiem, bieg przez płotki, skok wzwyż, czy skok o tyczce. Celem zmagań było zapoznanie dzieciaków z konkurencjami lekkoatletycznymi i zachęcenie ich do uprawiania i popularyzacji tej dyscypliny sportu w regionie. Jak zwykle wzorcowo ze swojej roli wywiązali się wolontariusze, uczennice ZSM nr 2 w Grajewie. Młodzi sportowcy otrzymali breloczki z logo programu oraz dyplomy.

Program Lekkoatletyka dla każdego! istnieje na terenie Grajewa już od dwóch lat. W ramach działalności prowadzone są zajęcia sportowe dla uczniów  podstawówki i gimnazjum. Młodzież otrzymuje sprzęt sportowy, ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zgrupowań sportowych oraz udziału w eventach ogólnopolskich z udziałem gwiazd lekkiej atletyki.

Wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do programu zapraszamy na nasze treningi. Spotykamy się od poniedziałku do czwartku o godz. 16.00 w ZSM nr 2 w Grajewie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   Ze sportowym pozdrowieniem
 
  Dąbkowski Przemysław

                            

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (2)

Super robota Przemek! Gratulacje!

Fajna impreza. Brawo panie Przemku. Dobrze, że są tacy nauczyciele, nauczyciele z pasją.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.