Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12568 wyświetleń

Leki popił alkoholem

Monieccy dzielnicowi uratowali 52-latka, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej oraz właściwej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Zdesperowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny monieckiej komendy w niedzielę, po 10.00 otrzymał informację, że mieszkaniec miasta chce odebrać sobie życie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej konkubent pozostawił jej list pożegnalny. Mundurowi bezzwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, jednak tam nikogo nie zastali. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli sprawdzać miejsca, w których mógł przebywać 52-latek, patrolując jednocześnie ulice Moniek. Zauważyli go przy wejściu do apteki.  W trakcie rozmowy 52-latek przyznał się, że zażył dawkę różnych leków popijając je alkoholem. W aptece chciał kupić ich więcej, aby wzmocnić ich działanie. Policjanci natychmiast wezwali karetkę pogotowia. Po krótkim okresie czasu mundurowi przekazali 52-latka pod opiekę służbom medycznym. - KPP w Mońkach

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.