Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 1914 wyświetleń

Lech Kołakowski nowym wiceministrem rolnictwa

Lech Kołakowski został powołany na stanowisko wiceministra rolnictwa. Nominację wręczył we wtorek (30.11) wicepremier, szef resortu rolnictwa Henryk Kowalczyk - poinformowało we wtorek biuro prasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


W Sejmie Kołakowski jest obecnie wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przewodniczącym podkomisji stałej do spraw sprzedaży bezpośredniej oraz handlu detalicznego produktów wytworzonych w gospodarstwach rolnych.

Kołakowski był jednym z posłów PiS, którzy nie poparli ustawy o ochronie zwierząt, za co we wrześniu 2020 został przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zawieszony w prawach członka partii za złamanie dyscypliny klubowej.

W lipcu powrócił do klubu parlamentarnego PiS. W tym samym miesiącu objął stanowisko doradcy prezesa Banku Gospodarstwa Krajowego.


58-letni Lech Antoni Kołakowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1992 roku pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży. Był pełnomocnikiem wojewody łomżyńskiego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym. W latach 1993-1997 kierował Wydziałem Rynku Pracy oraz Informacji i Analiz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łomży. W latach 1998-2005 był radnym Łomży, a od 2002 r. wiceprzewodniczącym Rady.

Lech Kołakowski jest właścicielem gospodarstwa rolnego. Prowadził własną działalność gospodarczą.  - informuje Radio Białystok 

 

https://www.gov.pl/web/rolnictwo

 

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (6)

W tym przypadku poseł się sprzedał za konkretne kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za stanowisko w BGK
..

chrzest ma, legitymację pisowską też to ma wg PIS wszelkie kwalifikacje do pracy na tym stanowisku :)

Nie on jeden się sprzedał

Co to się wyrabia, proszę państwa. Co to się wyrabia.. Świat stanął na głowie.

Szanowna redakcjo dlaczego nie są dodawane wszystkie komentarze.... po co w takim razie macie włączoną tą opcję przy dodawanych artkułach

Teraz "zagrożeniem" będzie IV Rzesza. Nastaje nowa fala straszenia społeczeństwa, a potem będą wspaniali "obrońcy" narodu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.