Kraj

  • 11 komentarzy
  • 990 wyświetleń

Łaciate wyborową marką

Marka Łaciate ma szansę na międzynarodowy sukces! Znalazła się wśród 5 innych polskich marek uznanych za Wyborową Markę 89/09.

Plebiscyt na wyborową markę ostatniego 20-lecia przeprowadziła redakcja Newsweek Polska. W dzisiejszym wydaniu prezentuje wyniki. Przez miesiąc ponad 34 tysiące internautów głosowało na te polskie marki, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodowy sukces. Spośród 20 nazw własnych produktów wyłoniono pięć o największej liczbie głosów, którym nadano tytuł „Wyborowa Marka 89/09” – wśród nich znalazła się marka Łaciate, której właścicielem jest SM Mlekpol z Grajewa (podlaskie). Pozostałe marki, które otrzymały ten tytuł to: Atlas, Dr Irena Eris, Wittchen oraz Simple.

Marka ŁACIATE funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Jej właścicielem jest MLEKPOL -niekwestionowany lider branży mleczarskiej, posiadający około 40 % udziału w rynku mleka UHT. Łaciate jest m.in. posiadaczem tytułu Superbrand Polska. Marka jest skutecznie
i efektownie promowana – często w niekonwencjonalny sposób. Podczas ostatnich targów Polagra Food pod hasłem "Łaciate zawsze modne" odbyła się sesja fotograficzna połączona z pokazem mody damskich strojów wykonanych z tkanin w łaty. W ramach kampanii „Dobre Łaciate” przeprowadzonej w 2008 opracowano interaktywny serwis „krowy łaciate live” – internauci śledzili w Internecie codzienne życie krów. Kampania została nagrodzona brązową statuetką Effie 2009 oraz Grand Prix Media Trendy 2009 za innowacyjne wykorzystanie internetu i mediów interaktywnych w kampanii.  - First Communications.

Komentarze (11)

skoro MLEKPOL takie sukcesy odnosi, to może i rolnikom by to jakoś wynagrodził

mleko poszło do góry więc nie ma powodów by narzekać !!!

ciekawe o ile poszlo do gory? O 2 grosze?!

jak zwykle tylko narzekanie rolników. Dasz palec a wezmą całą rękę. i jeszcze będzie im źle.

Rolnik to, tylko tyle zyskał .....wyższe ceny nawozów,środków ochrony roślin,sprzętu rolniczego

Zauważyłem taka przypadłość ze rolnicy OSTATNIMI CZASY ciągle narzekają!!!Ludzie nie przesadzajcie!Jade na wioske do znajomych i co wiedze nowe maszyny za 400tys zł gdzie zwyły zjadacz chelba moze sobie tylko pomarzyc, nawet na kredyt go taki nie stac wiec przestancie byc takimi HIPOKRYTAMI i docencie to co macie!!!Słusznie ktos zauwazyl ze dac Wam palec to zechcecie reke lepsze dwa grosze w gore niz w dól prawda?

kto nigdy nie pracował na roli, nie doceni tego, co robi rolnik. Serdecznie polecam spędzenie chociażby jednego miesiąca na wsi. Może wtedy każdy zrozumie to "narzekanie".

Elu - mój brat jest rolnikiem , dostawcą mleka i wybacz ale nie narzeka tak jak np.Ty a wrecz przeciwnie chwali sobie taki tryb zycia bo jak zawsze powatrza sam sobie jest szefem i organizuje godziny pracy.Na ceny mleka nie narzeka bo i tak jest to cena jedna z wyzszych w Polsce.Pozatym sam stwierdzil ze gdyby pracował w mieście nie stac by go bylo na 70% tego co ma a co najlepsze na pytanie czy by sie zamienil na prace w miesice odpowiada NIGDY!!:)Nie twierdze ze ronlicy leza do gory brzuchem ale tez bez przesady.Ludzie w miastach tez pracuja i to czasami po 10 - 12 h wiec nie przykeljajcie sobie łatki wiecle pokrzywodzonych bo to czysta obłuda.

zgadzam się z Tobą Koralik. trafne spostrzeżenie.
jeszcze jedno on kupi maszynę za 400 tyś zł ale do tego on otrzyma jakieś dofinansowanie z Unii. I wtedy ta maszyna wyjdzie jego np 250 tyś zł. kto prowadząc dzialalność gospodarczą ma takie dofinansowania z Unii. odp NIKT !!!!

tak tylko ze rolnikow kupujacych takie maszyny mozna policzyc na palcach jednej reki

Jak psy jeden drugiemu gardlo szarpie ludzie cieszcie sie gospodarka sie rozwija rolnictwo przestaje podupadac kraj powoli z popiolow powstaje moze wkoncu dogonimy ta europe ....A wy dalej jak te komuchy bo on ma to trzeba mu zabrac nikomu z nieba na leb nie leci a jak chlop ma leb na karku to i kase ma i maszyny .....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.