środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9792 wyświetleń

Łaciate towarem Roku 2008

Mleko ŁACIATE otrzymało Tytuł Towaru Roku 2008. Tym samym uznane zostało w kategorii mleka za najlepiej sprzedający produkt w sklepach mało- i wielko-powierzchniowych i przynoszący największe zyski sprzedającym w 2008 roku.

Tytuły Towar Roku zostały przyznane po raz 12 przez Trade Press -  wydawcę „Detalu Dzisiaj” w 32 kategoriach FMCG (22 spożywczych i 10 chemiczno-kosmetycznych) wśród produktów, które w 2008 roku detaliści uznali za najbardziej dochodowe.

 
W kategorii mleko Tytuł Towar Roku 2008 otrzymało ŁACIATE, którego producentem jest SM Mlekpol. Wybór Towaru Roku odbywał się w oparciu o wywiad bezpośredni z detalistami. O wyborze detalistów produktu do tego tytułu decydował szereg czynników, m.in. fakt, czy dany produkt szybko rotuje, detalista ma na nim dobra marżę lub to, że brak tego produktu mógłby spowodować obniżenie satysfakcji klientów dokonujących zakupy w danej placówce.


Marka ŁACIATE funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Jej właścicielem jest MLEKPOL - niekwestionowany lider branży mleczarskiej. Posiada około 40 % udziału w rynku mleka UHT. W 2008 roku MLEKPOL odnotował rekord w skupie mleka - ponad 1 088 196 tys. litrów surowca – co stanowi 12,7 % krajowego skupu mleka. MLEKPOL jako pierwsza spółdzielnia w historii polskiego mleczarstwa przekroczyła barierę 1 mld litrów mleka w skupie.

W styczniu MLEKPOL zakończył najnowszą kampanię mleka pod hasłem DOBRE ŁACIATE. Jako pierwszy wprowadził w ramach kampanii niestandardową formę komunikacji z klientami w postaci serwisu z przekazem na żywo z obory – internauci mogli podglądać codzienne życie krów. Serwis www.laciate.o2.pl wzbogacony był o grę społecznościową, w której użytkownik mógł zadbać o stworzoną przez siebie wirtualną krowę i zarabiać prawdziwe pieniądze na wirtualnym mleku -Agencja PR First Communications

Komentarze (5)

A mnie wcale mleko Łaciate nie smakuje!!!.Czym się tak podniecać?.

mlekpol zawsze i wszedzie na pierwszych stronach i to cieszy mnie jako rolnika tylko pytam gdzie sza pieniadze z e sprzedazy i dlaczego rolnicy musza dokladac do tego interesu ceny mleka ciagle spadaja jak to mozliwe ze 50 km dalej mleczarnia z piatnicy placi rolmnikom ok 1,50 zla a mlekpol zaledwi zakichana zl ponizej kosztow produkcji .prosze o odpowiedz

dlaczego moj komeztaz na temat mlekpolu i ceny jaka placi za mleko niezostal dodany czyzby niebyl zgodny z pogladami pani pana

Mleko może by mi smakowało , ale cena jego nie chce przejść przez gardło. Inne Firmy mleczarski oferują znacznie tańsze produkty, a jakościowo nie odbiegają od ŁACIATEGO.

Do grajewianki:nie każdy ma jednakowe podniebie!Jeden woli pomarańcze drugi jak mu nogi....... No nie.Ty chyba wolisz tą drugą opcje.?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.