piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 11438 wyświetleń

Którą szkołę wybrać?

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grajewie i Szkoły Ponadgimnazjalne z terenu powiatu grajewskiego zorganizowały  w dniu 29 marca 2007 roku  w Grajewie 

GIEŁDĘSZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH
Szkoły zaprezentowały  swoje oferty edukacyjne na rok szkolny 2007/2008 

Wybiorą sami

Jak co roku w kwietniu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyła się „Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Grajewskiego”.

ZS nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie zachęcał gimnazjalistów m.in. tym, że 100 proc. uczniów kończących szkołę przystępuje do egzaminu maturalnego. Gimnazjaliści mają do wyboru trzy technika profilowane oraz dwa licea ogólnokształcące.

- Nasza oferta jest konkretna, zero marketingu, który jest szkodliwy dla dzieci. W szkole są uczennice, które przez cały rok szkolny nie opuściły choćby jednej godziny, co o czymś świadczy. Mamy także stypendystki premiera – powiedział Tomasz Cebeliński, nauczyciel z ZS nr 2.  

Zespół Szkół w Wojewodzinie swoim przyszłym uczniom oferuje m.in. czteroletnie technika o kierunkach: ekonomia, rolnictwo, informatyka, architektura krajobrazu, hotelarstwa oraz żywienia i gospodarstwa domowego. Absolwenci po zdaniu egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uzyskują tytuł technika danej specjalności.

- Jedną z największych zalet szkoły jest to, że można się w niej rozwinąć twórczo np. w malarstwie. Mam świetną kadrę, która z życzliwością i pełnym zrozumieniem podchodzi do uczniów. W szkole jest bezpiecznie, każdy problem jest na bieżąco rozwiązywany – zachęcał Marcin Malinowski, uczeń II klasy T.H. w Wojewodzinie.

e-Grajewo.pl 

 Giełda Szkół w 2006

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (7)

bedzie fajnie ;D;D;D hihi ;D

nie idzicie chociaz do zzs 2 poniewaz jest tam strasznie nie radze tam isc ucze ie tam i nie wiem jak dalej da rade

MECHANIAK wybierzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

bo pewnie pomyliłeś się wcześniej i Twoje miejsce było z zawodówce, a teraz tylko rodzicom wstyd.

Ja nie polecam w ZS1 nauki jezykow obcych zwlaszcza ang. skonczylam ang. ze slaba ocena gdzie tam nauczyciele nie tlumacza nic wogole a na studiach mam bardzo dobra ocene tam to dopiero tlumacza wiec cos swiadczy o nauczycielach uczacych ang. w liceum

czerwoniak!!!czerwoniak!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.