środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12535 wyświetleń

Kto zatruł wodę ?

Przy ul. Łąkowej w Grajewie odkryto zanieczyszczony kanał, służby powiadomił zaniepokojony mieszkaniec.
Na miejsce udała się Straż Miejska, która koordynuje działania w kierunku ustalenia przyczyny i substancji jaką została zanieczyszczona woda. Próbki do badań zostały pobrane przez przedstawicieli Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

e-Grajewo.pl

dodano: 23.09.2008 r.


Straż miejska z pracownikami ZWiK-u ustaliła miejsce zanieczyszczenia.
Prawdopodobnie z oświadczenia osoby reprezentującej zakład z którego pochodzi zanieczyszczenie - zabarwienie powstało w wyniku płukania urządzenia po farbie wodnej drukarskiej. Jednak wyniki badań wykażą czy  było to bezpieczne dla środowiska. Inspekcja Środowiska w Łomży została powiadomiona, w stosunku co do tego zakładu mają być przeprowadzone kontrole)
.

Komentarze (2)

Ciekawe czy kanał został oczyszczony?? Jest on połączony z innymi, które się łączą w naszym strumyku, który przepływa obok ujęcia wody i wpływa do rzeki Ełk. Znów rybki będą pływały do góry brzuchami. Woda w kranach też może zmienić swój smak.

Ciekawe jaki był wynik badań tej wody i jakie będą dalsze działania w tej sprawie, bo zrobienie zdjęć i pobranie próbek to jeszcze nic nie znaczy ?????????!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.