poniedziałek, 4 grudnia 2023

997

  • 1 komentarzy
  • 9743 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach w okresie od 22.10.2004 do 24.10.2004

1. Kradzież roweru - w dniu 23.10.2004 roku policjanci Posterunku Policji w Szczuczynie zostali poinformowani przez mieszkańca wsi Zacieczki, że nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki „Diament”. Rower pozostawiony był na prywatnej posesji przy ul. Sienkiewicza w Szczuczynie. Pokrzywdzony wartość roweru oszacował na 300 zł.

2. Kradzież roweru- w dniu 23.10.2004 roku mieszkaniec osiedla Centrum zgłosił kradzież roweru górskiego o nazwie Trass z klatki schodowej swojego bloku. Kradzieży dokonał nieznany sprawca w porze nocnej z 22/23.10.2004 r. Wartość roweru pokrzywdzony oszacował na 950 zł.

3. Wypadek drogowy – w nocy 23.10.2004 roku ok. godz. 22.45 na ul. Wojska Polskiego w Grajewo doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego potrącony został nietrzeźwy mężczyzna przez kierującego samochodem osobowym. W wyniku podjętych czynności ustalono iż sprawcą zdarzenia jest nietrzeźwy pieszy, który gwałtownie wtargnął na jezdnię

A P E L

W związku ze zbliżającym się okresem Święta Zmarłych zwracamy uwagę na osoby dokonujące kradzieży kieszonkowych oraz osoby dokonujące kradzieży mieszkaniowych pod nieobecność właścicieli. Okres ten szczególnie wykorzystywany jest przez przestępców, którzy wykorzystują ścisk, tłok, aranżując wtedy „nieuważne potrącenia” lub „oparcie się” w wyniku potknięcia. Pamiętajmy nie zabierajmy ze sobą pieniędzy, dokumentów, pozostawiając je w bezpiecznym miejscu, a mieszkanie dobrze zabezpieczmy. Wyjeżdżając w dalszą podróż poprośmy sąsiadów o opiekę nad mieszkaniem.


Sporządził:
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (1)

apropo kradzieży rowerów - z tego co wiem to jest chyba już 10 rower skradziony w ostatnim czasie w Szczuczynie, rowery kradną w biały dzień a nie w nocy. Natomiast w dzień policjanci w Szczuczynie chyba nie pracują bo ich nie widać, widać ich czasami jedynie w nocy. Pozatym w Szczuczynie jest chyba tylko dwóch policjantów bo więcej ich nie widzę Pomyślcie o tym to widać i ze strachem myślę, że o nasze bezpieczeństwo ma dbać dwóch policjantów - myślę że nie są oni w stanie zapewnic nam bezpieczeństwa. Czy naprawdę nie ma ludzi chętnych do pracy w policji czy też nie chcecie ich zatrudniać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.